Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mitcsinaljak? Tobbi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
szoval van egy pasi aki nagyon tetszik es nekem is nagyon tetszik es randira hivot.. nem is lenne semmi gond de a baratnom akit már kis korom ota ismerek bele van zugva..

2014. dec. 19. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szard le a barátnődet
2014. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tetszek*

#1 aztmondod?:/

2014. dec. 19. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem a randira mindenképp menj el, aztá majd meglátod m lesz belőle, ha midketten vonzodtok majd egymáshoz, akk sztem a barátnőd megfogja érteni.
2014. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téged hívott randira, nem? Nahát! A barátnőd, ha igazi barát, meg kellene, hogy értse. Arról te nem tehetsz, ha te tetszel neki, és arról sem, hogy a barátnőd bele van zúgva.
2014. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó kis barátnő vagy...
2014. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!