Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most karácsonykor azt kivánom hogy legyen egy barátnőm, aki szeret imád engem, akkor lehetséges hogy teljesül?

Figyelt kérdés
vagy ne higyek a csodákban?

2014. dec. 24. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rajtad áll :)
2014. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a külsőd. Ha olyan ronda vagy, mint én, akkor ne reméld, hogy valaha is lesz olyan lány, aki összeállna veled.
2014. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt csillaghulláskor meg szülinapkor szokás, de mindegyik ugyan olyan ostobaság. Tudod mit mondanak a sült galamból meg a szájról...
2014. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

magadtól tényleg nem jöttél rá, hogy ez baromság?

vagy hátha megsajnál, hogy milyen aranyos vagy, amiért hiszel a csodákban, és ír valami jó csaj?

2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hajj felejtsétek már el ezt a külső dolgot... nem az számit hanem a viselkedés...!!
2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért tenni kell, kár a csodákba hinni, határozd el magad és intézkedj
2014. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Viselkedhet egy férfi akárhogy, ha olyan a külseje, hogy csak hányingert képes kiváltani a lányokból. Én ilyen vagyok. Próbáltam már sok mindent, és mindig ugyanaz volt az elutasítás oka: a külsőm.
2014. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19 évesen kívántam a szülinapomon teljes szívből, volt egy kiszemeltem, akkor volt 25. Teljesült az álmom :) Azóta is együtt vagyunk.
2014. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!