Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejövünk? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejövünk? Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy csávó, aki nagyon jó haverom mindent elmond nekem. Megismerkedett egy csajjal, folyton róla beszélt, de bizonytalankodott ezért szépen lebeszéltem róla.

Aztán eltelt 2 hét a csávó mégis felkereste a csajt, hogy jöjjenek össze, a csaj igent mondott, de én azon a héten jól lecsesztem a csávót h haggya ott a csajt mert elmondtam h miért sz r az a csaj, és a csávó otthagyta, a csaj persze ezen kiborult, úgyhogy volt alkalmam még jobban "szidni" a csajt, úgyhogy mostmár a csávó nem akar semmit tőle.

Én össze akarok jönni a sráccal és kva szarul esett h most rajtam lett volna a sor h szakított a bnőjével, erre képbe lép ez az idióta, elkényeztetett újgazdag p. csa.

Sokkal jobban illek a sráchoz, mert ő is szegény körülmények között él, meg nincsenek barátai mint ahogy nekem sem, így együtt tölthetnék az időnket. Csak az a baj h csak facen beszélek a csávóval élőben csak köszön, úgyhogy valahogy közelebb kellene kerülnöm hozzá. Ötletek?


2014. dec. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazi férfi ha a barátai ilyen jól tudják befolyásolni,és nem tud teljesen magától dönteni..Nekem legalább is ez jutott róla eszembe.Főleg,hogy csak facen beszéltek..


A másik nem tudom mik voltak a problémák a lánnyal,mert ez nem írtad le,de ha kisebb dolgok akkor elég szégyen,hogy magad miatt lebeszélted a pasit róla..Hagyd,hogy eldöntse Ő ki való hozzá,és ki nem..

2014. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még talán szűz is, mivel nekem eddig az jött le hogy a kis Don Huan fél a pncitól... Mellesleg ez valami vicc lehet, hogy nem tud önállóan dönteni. Ha nekem mondtad volna hogy szakítsak vele, én elküldtelek volna a fenébe. Ha neked egy metroszexuális nyálgép kell hívd el randira. Ha meg férfi, akkor várd meg hogy valaki más elhívjon.
2014. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy most rajtad van a sor.

Sorszámot húztál nála, vagy mi van???

Ha élőben csak köszön, de elmegy melletted, akkor szerintem ne is ábrándozz róla. Te csak haver vagy, vagy inkább lelki szemetesláda.


Úgy kerülhetsz hozzá közelebb, ha most, minden sza.rakodás nélkül megírod neki facen (ha már beszélgetni nem szoktatok), hogy neked nagyon bejön, és kedveled, és szívesen randiznál vele. Mit szól hozzá.

Aztán vagy igen, vagy nem.


Veszteni nincs mit, mert most se a tiéd. De legalább tiszta vizet öntötök a pohárba.


De ha épp szabad, és nem te jutsz elsőre eszébe, hanem felszed egy másik csajt, akkor nyugodj bele, hogy te sose leszel a soros...

2014. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!