Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves fiú vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ziqa kérdése:

16 éves fiú vagyok, mit tegyek hogy újra közel kerüljek hozzá? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve szeretek egy lányt, eleinte én tetszettem neki de amint jobban megismertem egyre jobban megkedveltem,megszerettem. Sajnos egy kicsit félénk vagyok, ezért először nem jött össze, de ő is ugyan annyira hibás volt, ez még nem lényeges mert kb2 hónap után újra találkozgattunk, ekkor voltunk a legközelebb egymáshoz(smároltunk meg hasonlók de nem volt semmi "komolyabb"). Ezután elutazott több mint1 hónapra és csak facebook-on beszéltünk, eltávolodtunk. Egyszer kicsit ittasan azt mondtam a batárnőjének VÉLETLEN h járunk nem tudom miért. Nem hozta fel sose ezt a témát de nem is volt már rá nagyon többet alkalom sajnos :(. Mielőtt eltávolodtunk volna néha nem éreztem jól magam vele, zavarban voltam meg minden,de volt amikor nagyon jó volt. Lehet h nem is nekem való? Már egy éve nem is nagyon beszélünk de még mindig SZERETEM, pedig más lányokkal is lehetett volna valami de nekem csak ő tetszik!! Mit csináljak hogy újra együtt legyünk? Csak úgy odamenni hozzá nem merek :/,facebookon meg nem akarom. Hogy közeledjek hozzá?? Vagy hagyjam inkább?(szerintem ez nem menne ha egyszer másfél éve szeretem)

2014. júl. 21. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne támadd le

egy kedves "szia, hogy vagy, rég beszéltünk" üzenet fészbukon se nyomulós, legalább tudja hogy nem felejtetted el

tisztázhatnátok is dolgokat

onnan meg már alakul:) szurkolok!!!

2014. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi volt az oka az eltávolodásnak mert az elég fontos dolog a történetben?
2014. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor csak facebook-on beszéltünk egy idő után már nem volt téma és amúgy sem vagyok egy bumagép. Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 22. 00:26
 4/4 anonim válasza:
Szerintem először írj neki facebookon. Nem kell rögtön a közepébe csapni, de érdemes lenne, csak érdeklődni felőle, hogy hogy van, hogy telik a nyara... ilyenek. Ebből következhet, hogy jól elbeszélgettek és rájössz, hogy valójában csak a be nem teljesülés miatt "szeretted" még ennyi ideig, vagy megbeszéltek egy találkozót, esetleg facebookon keresztül újra közel kerültök egymáshoz. Bárhogy is alakul, meg kell tenned az első lépést, hiszen nincs veszíteni valód! Csak az nyer, aki játszik!:) Sok szerencsét, drukkolok neked! 16/L
2014. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!