Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha elpazaroltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elpazaroltam az egész életem?

Figyelt kérdés
28 vagyok, és még sosem volt egy randim sem. Úgy érzem, teljesen elpazaroltam az életem. Nem, mintha bármi esélyem is lett volna valaha arra, hogy barátnőt szerezzek.

2014. dec. 25. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kezdd el most, sosem késő!
2014. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
És ezért érzed, hogy elpazaroltad az életed? Talán ha nem non-stop a gép elött tespednél akkor lenne esélyed ismerkedni.
2014. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmiről nem vagy lekésve, de azért kéne némi reláció a másik nem képviselőivel. Ha máshol nem hát akkor a munkahelyen, szórakozóhelyen, vagy valamilyen hobbiból kifolyólag.
2014. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
a műszer működik még nem? akkor nem késő. ne legyél hülye!
2014. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, mintha nem próbálkoztam volna már egy csomószor élőben. De azt feladtam. Az én külsőmmel élőben nem lehet csajozni, mert azonnal lekoptatnak. Marad a net. Ott nem kell azonnal képet mutatni.
2014. dec. 25. 10:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Bonts ki egy üveg whiskyt és rúgj be.
2014. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Először is ne rinyálj, mert azzal nem jutsz semmire. Persze ez mindig könnyebb meg az is, hogy a körülményeket és másokat hibáztatni.
2014. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Nincs olyan,hogy elpazarolt idő!Mindennek van értelme!Ha nem randiztál,hát randizz,nem vagy öreg még!
2014. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mintha a külsőm miatt lenne esélyem is valaha arra, hogy egy lány randizni eljöjjön velem. Élőben még csak szóba sem állnak velem. És ez tény, nem önsajnáltatás. Arról meg pláne nem én tehetek, hogy ilyen alacsonynak, és ilyen ocsmánynak kellett megszületnem. Régebben kövér is voltam. Lefogytam, szóval nem lehet elmondani, hogy nem próbálkoztam. De semmit sem ér, ha amúgy az ember úgy néz ki, mint én.
2014. dec. 25. 10:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad!
2014. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!