Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett meg?

Figyelt kérdés
Barátommal szakitottam 1 éve, Ő meg a szemembe vágta hogy már van is valakije és el is mondott mindennek.Őt felválalta és be is mutatta az egész családjának. Engem nem. Mondtam neki hogy ne keressen többet. Erre több hónap után egy társkeresőn megkeresett, kihasznált egy régen meg nem válaszolt üzenetet. még mindig fenn van. És még mindig együtt van akiért elhagyott.Hogy létem felől.
2014. dec. 25. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"kihasznált egy régen meg nem válaszolt üzenetet."


Fene a huncut pofáját!

2014. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, minden embernek (főleg férfiaknak) van egy fajta önvédő reflexe arra az esetre, ha egyedül maradna. Amikor egy párkapcsolatban nagyobb vita kerekedik, esetleg felmerül a szakítás lehetősége, a férfi megpróbál menedéket, amolyan esetleges B-tervet keresni. És mi alkalmasabb erre, mint egy ex? Valószínűleg azért írt neked, mert összevesztek, vagy megingott a kapcsolatuk. Viszont, ha azóta nem keresett, írt, akkor megoldották a problémát. Ne reagálj neki, ha keres, majd ha úgy keres meg, hogy egyedül van, és megállás nélkül próbál kapcsolatot felvenni veled, és szeretnél adni neki még egy esélyt, akkor válaszolj neki. Addig, felejtsd el. Ne legyél senki B-terve
2014. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm 2es.
2014. dec. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!