Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért éreztem úgy szent este,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreztem úgy szent este, hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés
A nejemmel az őszön gondjaink voltak, majdnem rá ment a házasságunk!
2014. dec. 25. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nejeddel ősszel gondjaitok voltak, és majdnem ráment a házasságotok.
2014. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Verd ki,probléma megoldva.
2014. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én minden nap ezen gondolkodom. De nem tudom eldönteni érdemes-e maradni vagy sem. Látok-e még bármi jót a világon? Törénik-e velem még jó dolog? Vagy a rossz fog növekedni?


Azért nem nagyon tervezem hosszú időkre már csak a halálomat késleltetem. Pedig az biztos, hacsak nem történik valami "csoda" akkor fiatalon fogok megdögleni.

2014. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Mi nagyon Boldogok voltunk szent este

pedig mindenkinek vannak gondjai

2014. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert azt gondolod, ez a 3 nap különb az év 365 napjától, pedig semmivel sem ér többet, csak mert pár idióta ráfogta.
2014. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A választ #3-snak is szól, nem csak a kérdezőnek.


A gondolati fázis azt jelenti, hogy problémák vannak, VISZONT nem megoldhatatlan. Semmi sem megoldhatatlan, ha az ember idejében kilát a saját sötét fejéből, és segítséget kér. Sajnos a depresszív, önkínzó gondolatok nagyon nehezen hozhatók helyre autodidakta módon, ezért ajánlatos minél előbb szakemberhez fordulni, és elgondolkozni valamilyen életmód váltáson. Egy új hobbi, néhány új barát, és kiruccanás is akár csodákra képes.

2014. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
számomra az okoz örömet, h mindenkinek nagyobb gondja van mint nekem. Ettől érzem magam szerencsésnek.
2014. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as én nem az öngyilkosságon gondolkoztam!! Csak egyszerűen el aludni és soha többet nem fel kelni!
2014. dec. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!