Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy belém még soha nem volt senki szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt már kapcsolatom, de soha nem voltak belém szerelmesek, mindig úgy éreztem, hogy csak "jobb híján" vannak velem, az első szerelmem pedig megcsalt. Állítólag nem vagyok csúnya, se buta, átlagosnak mondanám magam. Az elvárásaim se túl nagyok, a külső nem igazán fontos nekem, inkább a személyiségre megyek, az legyen különleges. Azt látom magam körül, hogy mindenki szerelmes, megtalálta a magához illő párját, ilyenkor mindig olyan szomorú leszek, főleg így karácsonykor. Mi lehet velem a baj?

20/L


2014. dec. 25. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az se sokkal jobb, ha meg szerelmes beléd valaki, de te nem viszonzod.
2014. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De a te személyiséged háza táján már szétnéztél mélyebben? Nem lehet, hogy unalmas, szürke vagy kicsit? Vagy túl hamar kiadod az érzéseidet gy kis szeretetért cserébe...
2014. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még olyan kapcsolatom amiben szerelmes lettem volna a másikban, pedig már nem vagyok gyerek... Ettől még nem érzem magam selejtesnek.

36f

2014. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval. Miért vagy biztos benne, hogy senki sem volt?
2014. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj életem, sokan vannak ezzel így, majd megtalál egyszer a szerelem, nem kell erőltetni.

Csak hagyd hogy sodorjon az élet, ne gondolj túl semmit

2014. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Belém se, ne aggódj. Nem is lesz ilyen szerintem. Ez van!
2014. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltetlenul magadban kell keresni a hibat. Belem is ' csak' ketten voltak meg szerelmesek is 24 ev alatt, nemelyik baratnombe meg kb felevente beleszeret valaki, pedig se nem szebb, okosabb, jobb fejeb stb nalam, egyszeruen csak igy alakult. Olyanokkal talalkozik, akik beleszeretnek, te meg nem.
2014. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet, majd mi megmondjuk, mi a baj veled!
2014. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!