Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém miért nem tud szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém miért nem tud szerelmes lenni senki sem? Azért mert csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Minden pasi csak hitegetni tud és átverni már 2 hónap után otthagynak mindenféle indok nélkül. Vagy hogy ha együtt is vagyok valakivel nem számítok nekik hogy én mit érzek, mindig csak a saját érdekeik a fontosak pl. késik a randiról majd talál vmi hülye kifogást. Még egyik se mondta azt hogy szeretlek.
2014. máj. 16. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szertelek:-P
2014. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csendes vagyok én is
2014. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek tényleg nagyon hasznos válaszok. :)
2014. máj. 16. 16:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyi utan minden sértés nélkül mondom hogy nem csak bennük lehet a hiba..
2014. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Egyik fiúnak se kellek. Lassan már gondolkozom azon is hogy egyedül akarok lenni, annyi csalódás ért. Semmi értelme az életemnek.

15/L

2014. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vicceltem gondoltam picit jobbkedved lessz;-)
2014. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A jó nő, meg a jó társ kettéválik a férfiak fejében.

Az idő a csendes jó társ kategóriájúaknak dolgozik (ha van azért benne cseppnyi jó nőség is), a csak szexre játszók dupla vagy semmit találnak később.(gondolom fiatal vagy)

Aki pedig már az elején átver, azt küldd el nyugodtan, jön majd jobb nála.

2014. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De az ilyet hiába küldöm el utána se jön jobb. :(
2014. máj. 16. 16:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Jönnifog amikor nem is várod
2014. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem minden fejben dől el. Kell egy ki önbizalom. Semmivel se vagy rosszabb másoknál, megérdemelsz egy tisztességes társat. Ha azt látják, hogy pitizel a szeretetért, persze, hogy beléd rúgnak. Állj ki magadért!

Tudod, ha kis helyen élsz, ez különösen fontos. Mert híre mehet, hogy ez, meg az így,meg úgy átvert, és Te nem dobtad ki. Akkor az alja fog a választéknak nálad jelenkezni. Jobb egy ideig egyedül, mint akárki csak ugráltasson, átverjen.

Olvasd el Móricz Zsigmondtól a Ki szép, ki jó-t!

2014. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!