Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltam a barátomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam a barátomnak egy mézeskalács szívet, ő azóta nem keres. Ez most mi? 23/L

Figyelt kérdés
Mindketten haza utaztunk karácsonyra, így nem találkozunk még jó pár napig. Én sütöttem a családom minden tagjának, plusz a barátomnak mézeskalácsot. Mivel nem tudtam még személyesen odaadni, de mégis kedveskedni akartam valahogy, így lefényképeztem és elküldtem neki facebookon egy üzenettel, hogy boldog karácsonyt kívánok és hogy szeretem. Erre ő napok óta nem válaszol, pedig azt hittem, hogy örülni fog. (látta az üzenetet és aktív facebookon) Én nagyon nem értem, hogy miért nem ír. Legalább annyit, hogy kössz. Szerintetek mégis mi lehet a baj? (a mézeskalács igazán szép lett, szóval nem hiszem, hogy megijedt a látványtól)

2014. dec. 25. 18:51
 1/10 To7ka ***** válasza:
78%

Hehe.:) Nem, semmi baj nem lesz a mézeskalácsoddal. Inkább egy régebbről húzódó valami, amit nem karácsonykor akar felhozni. Na jó, ezzel valószínűleg nem nyugtattalak meg, lehet csak elfoglalt és nem figyel, elfelejtett Neked ajándékot venni, ezernyi oka lehet.

Az első ami beugrott, hogy nem működik a kapcsolatotok, de várni akar vele, hogy csak személyesen beszéljétek meg, de ne tessék most szomorkodni!!! Csak gondold át előfordulhat-e...:)

2014. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nem volt kettérepedve mikor lefényképezted? :)
2014. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem lelkiismeret furdalása van mert veled csak dugni akart nem gondolta volna hogy te belé fogsz szeretni és mézeskalács szívet adsz neki. most meg menekül és nincs pofája karácsonykor szakítani veled.
2014. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez ugrott be... Mármint hogy ha erre nem válaszol, akkor valami baj van. De az a furcsa, hogy a mézeskalács előtt egy nappal még beszéltünk és mondta, hogy szeret és úgy tűnt, hogy minden ok.
2014. dec. 25. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Máskor is csinált ilyet, hogy napokig nem válaszolt vagy csak most? Ha máskor is, akkor attól függetlenül elég tahó dolog ez. Minimum minden nap keresem a kedvesemet, ha van. De lehet ezzel csak én vagyok így. Ne mondja már, hogy nincs 2 szabad perce reagálni. Lehet beijedt, hogy be akarnád kötni a fejét te nőként :D

Hívd fel, hogy mi ez részéről?

2014. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Néha megesik, hogy 1-2 napig nem keres. De ha én írok neki, akkor egyből válaszol, illetve ha nem, akkor ő keres engem. Szóval most tényleg meglepődtem, hogy erre semmit nem reagált. Minimum annyi jól esett volna, hogy nagyon szép, köszönöm...
2014. dec. 25. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél a barátnőm!
2014. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek után nem akarom felhívni... most már megvárom, hogy összeszedje magát és reagáljon valamit! Ha még én hívnám fel, azzal szerintem megaláznám magamat.
2014. dec. 25. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor, ő ilyen típus lehet, hogy nem igényli a mindennapos kommunikációt. Nincs ezzel para, ha a kapcsolat elején ez le van tisztázva. Bár akkor is tahóság, hogy köszit sem írt. z egy igen kedves ajándék, én nagyon örülnék neki tuti. ;) Ünnepek után üljetek le átbeszélni a kapcsolatotokat.
2014. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, muszáj lesz. Köszi szépen, aranyosak vagytok! Boldog karácsonyt mindenkinek!
2014. dec. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!