Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kéne nyugodnom, igaz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kéne nyugodnom, igaz, és hagyni őt menni?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, de távkapcsolatban. Ahhoz képest sokszor találkozunk... Együtt gyakran elmegyünk bulizni, ő viszont másik országban él, faluban, és nem nagyon tud elmenni sehova, szerintem nincs is rá nagyon igénye, mondta is.

Most viszont úgy volt, hogy az öccsével elmennek inni, és "csajozni". ( Kétértelmű volt, mert az öccsét régóta szívatja, hogy nincs csaja, de nekem nem úgy tűnt mintha erre célozna, hanem inkább húzta az agyam...) Megkérdezte, hogy ma mit fogok csinálni, én mondtam, hogy voltaképp semmit, itthon leszek. A barátomra egyébként nem nagyon hat az alkohol, de az eddigi szexuális élményeit meg mindig partikon szerezte, egy barátnője volt, de nem volt komoly, inkább csak szex. Nem hiszem, hogy megd*gna bárkit is, mert hűséges, és soha nem akart senkit ( nagyon válogatós, és úgy gondolta, hogy ha azt a csajt, akit nem dug meg a haverjai előtt akkor bu*inak fogják tartani, ilyen volt 3x )csak nem értem, mit akart azzal elérni, hogy ezt írta:

van egy gond.vagyis hát nem tudom,hogy gond-e, majd meglátjuk. kanos vagyok:D

Erre felajánlottam poénból, hogy megdughatja az öccsét, ez belső poén...

Nem tudom, hogy utána menjek-e... Egyedül lesz. Mit akar?

Nem értem... Féltékennyé akar tenni? De miért? Vagy csak szórakozni akar? Miért nem megy el a pesti haverjaival? ( amúgy főleg lányokkal barátkozik :D erősen megdolgozza az idegeimet)

Próbálok nem hisztis rbanc lenni, de nem értem most őt. Menjek utána?

18/L 19/F



2014. dec. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfeledlek szép lassan téged, ahogy múlnak a percek, az évek

Halványabb lett bennem a képed, az idő látod mindent rendbe tesz.


Már csak emlék, az hogy nemrég olyan boldog voltam én teveled

Már csak emlék, az hogy nemrég olyan boldog voltam én teveled


És az utcán, hogy ha szembe jössz már

Csak egy jó ismerős vagy nekem,

Ha rád is nézek, már csak annyit érzek,

Hogy ma már nem dobog a szívem, hevesen.



Neked irtam.

2014. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj, hát ki ez a vicces fiú?

A google jó barátom, én meg nem vagyok hülye.


További szép, boldog karácsonyt!

2014. dec. 25. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 ezt az a váradi roma café írta ne itt fényezd magad:D
2014. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdező: neked is boldog karácsonyt:) ha már megdicsérted szegény kis 1-est:D
2014. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én irtam váradi roma cafe-nak.
2014. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg a messiás vagyok.
2014. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!