Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy hülyeségből szerelmet vallok?

Figyelt kérdés

Tetszik egy velem egykorú lány, úgy egymáshoz is illünk.

Szoktunk azért beszélgetni.


Arra gondoltam ,hogy kamuzok egy nagyot és szerelmet vallok neki, mit szólna szerintetek?


2014. dec. 25. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egészben az a poén, hogy nem is kamuznál valójában... :D
2014. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak tetszik, meg összeillünk ennyi. Nem vagyok szerelemes belé.
2014. dec. 25. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor miért lenne kamu? Hisz valamilyen szempontból igaz lenne, nem?
2014. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igaz, valamilyen szinten igaz.
2014. dec. 25. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva szerintem tróger dolog ( nem tudom mennyire vevő egy ilyen poénra ).


De ha balul sül el akkor mit csinálsz? Pl: bejössz neki csak várja h lépj, megörül mint az állat, aztán közlöd vele, h jaj de drága vagy csak vicceltem :) ) vagy mi ? :D


Én nem szeretek játszani mások érzésével szal én biztosan nem tenném.

2014. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez baromira nem lenne vicces.

Az érzelmekkel nem szép dolog játszani!

2014. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azt gondolnám hogy nagyon fiatal lehetsz, ami önmagában még nem hiba. Viszont ezt nem kéne csinálni.

Ha van egy kis esze nem szól semmit és nem is beszél veled többet.

2014. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!