Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki járt már így az tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki járt már így az tudja milyen rossz. Ti ilyenkor mit csináltok/mire gondoltok? Mivel terelitek a figyelmeteket masra? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de neki én nem tetszek,es nem.is ez a baj,mert ezt fogadom. Hanem olyan feltunoen tetszik neki mas,es megkerdeztem az egyik baratjatol higy tenyleg az a lany tetszik-e neki es mondta hogy igen. Es ezt tudtam,vagyis gondoltam hogy az a lany tetszik neki,de igy hogy ezt megerositette,tok rosszul esik.. Es johettek azzal hogy: "Holnap karacsony,legyel boldog" meg "Ne gondolj ra,talasz jobbat is" de akkor is rossz.. :'( Ha esetleg rossz kategoriaba irtam,akkor bocsanat. Elore is koszonom a segitseget. :( Es bocsanat a hibakert,ahol tudtam,kijavitottam. Valoszinu nem vettem eszre hogyha meg van benne :( :)

2014. dec. 23. 23:46
 1/5 ProfTrilby válasza:
93%

Önbizalmi problémáid lehetnek, bántja az egódat az ügy, irigy vagy

Csináld azt ami leköt, koncentrálj másra, járj konditerembe, öltözz szebben

Amíg te egy helybe toporogsz addig az élet elmegy melletted, úgyhogy koncentrálj arra hogy hogy lehetnél egy olyan ember akin a következő nagy szerelmed majd nem néz át lol


¯\_(ツ)_/¯

2014. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Nyomokrá egy zöld kezecskét :)
2014. dec. 23. 23:54
 3/5 ProfTrilby válasza:

Kössz!

és boldog karácsonyt!

2014. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is! ;)
2014. dec. 24. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fiatal vagy még, régen nekem is majd meghasadt a szívem mikor ilyen helyzetbe voltam. Azt hittem többé ilyen nem lesz hát lett most, bár már egész jól kezelem. Nem is fáj mert tudom h én jobb vagyok mint akit kinézett a számomra fontos pasi, a kolléganőmet aki boldog kapcsolatba van mégis elcsavarta nagy unalmába a nekem oly tökéletes pasi fejét. Szegény srác rossz nézni ahogy átveri, én meg ugy olyan nagyon tudnám szeretni, látod nem csak te vagy ilyen helyzetbe. Légy vidám, bodog tudod a boldog nők a legszebbek, csináld amihez kedved van, legyél sikeres és öltözz csinosan őt meg egye a sárga irigység idővel ugyis minden a helyére kerül! ;)
2014. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!