Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is előfordul hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is előfordul hogy jobban vágytok a vadabb szexre, mint az érzéki szeretkezésre? Mi váltja ezt ki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ízlés váltja ki.

Van aki szereti a nő lábakat nyalogatni, van aki nem.

Van aki pedig, úgy szeret dugni, h felkeni a falra az asszonyt.

2014. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, mikor a szeretgetés kell, néha meg csak az, hogy jól megdugjon. Nálam hangulatfüggő. Hormonok váltják ki, gondolom :D
2014. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha régebb óta nem látod a párod/barátnőd van benned annyi felfokozott vágy hogy csak egymásnak essetek,. De ha minden nap találkoztok is ki lehet váltani az érzést, nem tudom mitől, szerintem hangulattól függ.
2014. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én évente kb. egyszer vágyok szeretkezésre, a többi esetben vad dugásra. Nálam a szex az legyen kemény, mocskos, izzasztó, fárasztó, durva. Ezt szeretem, ilyen vagyok. Eleve nem vagyok érzelmes, bújós típus, így szex közben sem vágyom erre, pedig él ez a sztereotípia, hogy a nők csak a lassú, összebújós szexet szeretik, azt is max. havonta egyszer. Nos, ez egyáltalán nem igaz. A barátnőim is inkább dugnak, mint szeretkeznek, elmondásuk alapján legalábbis.
2014. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!