Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OOKagyloOo kérdése:

Előfordul másoknál is?

Figyelt kérdés
A barátom megnézi a nőket akkor is ha vele vagyok és akkor is ha nem. Erre ma rákérdeztem és azt mondta, hogy ez egy reflex. De nem értem mi szüksége van rá. De ha ez másoknál is így megy, akkor nem fogok nála mégegyszer rákérdeni, mert nem akarok belőle veszekdekést

2014. dec. 14. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen taplók. Meg majd jönnek a kommentek, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot". Szerintem ez hülyeség. Normális ember nem bámul meg másokat, főleg nem a párja jelenlétében. Maximum megjegyzi magában néhány emberről, hogy jól néz ki, de nem bámulja meg.


Az én barátom nem szokott feltűnően megbámulni más lányokat, pedig 5 éve együtt vagyunk.

2014. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!