Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatba sok 11 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatba sok 11 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok a fiú pedig 27. Szerintetek ez nagyon sok? Nem tudom mit csináljak. Nem tudunk előre lépni mert olyan helyen dolgozik ahol minimálisan beleszolhatnak a magánéletébe. Félünk ha ez kiderül elválasztanak mineket.

2014. szept. 17. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok! Még ha 20 lennél az más. De így hogy 16...
2014. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Rettentően sok!!!
2014. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16 évesen még sok. Az pont a legrosszabb kor. két év múlva már rendben levőnek tartom. Harmincas pasiként szívesen járnék 20 éves lánnyal, de olyannal, aki még nem nagykorú, nem.
2014. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez már sok. Legalábbis ilyen felállásban. Ha mindketten 10-zel többek lennétek, akkor már más lenne.
2014. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Soknak tűnik. Könnyű kívülről kritizálni, de az érzelmeknek nehéz parancsolni.
2014. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dehogy sok, istenem. épp normális. sőt. 15 év nálam az még elfogadható. akár 20 is. kit érdekel a kor ha tényleg szeretitek egymást.
2014. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sose értettem ezeket a korkülömbség vitákat! nehogy már más döntse el hogy kit szeressek? ha 2 ember szereti és tiszteli egymást az miért lenne baj? az a baj hogy mindneki mással foglalkozik nem magával !
2014. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is 16 vagyok es nalunk is kb ennyi a kulonbseg (kicsit kevesebb). De kit erdekel? Hiszen szeretitek egymast, nem? Hat akkor ne foglalkozz mas velemenyevel es legyetek boldogok :)
2014. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5.6.7.8. válaszolónak köszönöm a válaszokat! Segítettetek! Ha szeretjük egymást akkor senki sem tud minket elválasztani. Nem érdekel a korkülönbség, mi így szeretjük és tiszteljük egymást!. Köszönöm szépen! :)
2014. szept. 17. 11:54
 10/13 anonim ***** válasza:
A nagy védelmezőknek és az elvakultan csak bizonyos válaszokat elfogadó kérdezőnek még utólag hozzátenném, hogy a nagykorúság fogalmát nem véletlenül találták ki. Egy 16 éves nincs még elég érett ahhoz, hogy tettének minden következményét átlássa. Ezzel csak azok vitatkoznak, akik hasonló korban vannak, és túlteng bennük a büszkeség.
2014. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!