Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok erre a helyembe? Szerintetek tetszik neki?

Figyelt kérdés
A párom akivel 2-éve együtt vagyok.Felvett egy nőt az ismerősei közé egy közözsségi oldalon,bejelölte. És mivel a lánynak születésnapja volt rá irt egy születésnap köszöntőt.Amit előlem persze eltitkolt.Véletlen láttam meg.Megjegyzem az én születésnapomra sem irt a neten a lényeg hogy ennek a lánynak irt.Egy városban élnek a lánnyal az ő korosztálya lehet.Nem akartam ebből nagy ügyet csinálni csak furcsálom hogy arra a lányra külön rá ir az én születésnapomra meg nem is irt.. A lány már házas... fiatal szép nő az igaz... amikor rá kérdeztem a páromra akkor azt mondta a lányt nem ismeri csak a lánynak a fiú testvérjét.Bár szerintem hazudott.. mert más,különben miért irt volna pont annaka lánynak.Senki másnak nem irt köszöntőt neten csak neki.
2014. dec. 26. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ezért elég nevetséges dolog féltékenykedni, már ne is haragudj. Neked miért írt volna neten szülinapi köszöntőt, ha élőben gondolom megtette?
2014. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!