Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha olyan karakte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha olyan karakterem van hogy néha még saját magamat se bírom elviselni? Hiába akarok változtatni mindig visszatérek ehhez az önmagamhoz. Viszont így sose lesz barátom.

Figyelt kérdés
Aki tud segítsen aki meg nem az légyszi ne oltogasson anélkül is szarul vagyok...
2014. nov. 30. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmit magadról. /oltogatás vége/
2014. nov. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj hosszabban privit, megpróbálok segíteni! :)
2014. nov. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1es ez legalább hasznos :D nos... Nagyon beszédes, néha hiperaktív, könnyen megbántható, kinézetre 10/5 max. Ez igy a legkevesebb... Ja meg sokak szerint 'cuki' és őrült (nem agyilag :D )
2014. nov. 30. 02:16
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretnék végre olyan lánnyal találkozni,akinek jobb a kommunikációs készsége nálam,ezért többet beszél mint én.

A kérdésedet elnézve ezt is hiperaktív állapotban írhattad,mert én kb fél perc alatt szebben fogalmazott mondatokat pakolok össze,ha meg nem,akkor biztos 15 éves tetszik lenni,és háá mééé ne alapon kiírsz ide egy olyan kérdést,ami alapján senki nem tud válaszolni semmi értelmeset.

Írd már le nekem (nem ide,hanem nekem!!!!!) hogy miért tartod magad elviselhetetlennek!És mi ez a 10/5? o.O

2014. nov. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!