Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "kúrópajti" keresés?!

"kúrópajti" keresés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom érdekes a kérdés de tudja valaki hogy hol érdemes keresni olyan szexpartnert, fent említett "kúrópajtit" és mondjuk kölcsönös dolgokra, tehát nem prostik gondolok itt, tehát nem pénzes hirdetés keresés történik itt. Előre is köszi a válaszokat!

2014. jún. 8. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ó igen mindíg történhet valami... de mindíg azzal számolni, hogy jön 48 add... és akkor ha GH közben vagy bajban lehetsz... de itt jön a másik tényező: a warrit nem akkor kell GH-zni amikor már ássák a sírját, hanem mondjuk 55-60%nál, max 45%nál... így még mindíg lehet idő megmenteni a castert és szénné flashelni a warrit is...
2014. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy bárhol. Ha pasi akkor sehol.
2014. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
szerintem pasi,pasik tesznek fel ilyen guszustalan kérdéseket egyfolytában
2014. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár itt is
2014. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha jó/átlagos csaj vagy akkor akárhol, ha jóképű pasi vagy akkor is akárhol, ha nem tartozol egyik kategóriába se, akkor bizony fizetned kell.
2014. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Itt van egy jelentjező..ha pasi vagy.és helyes vagy..<3
2014. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2# es jól mondja...

Amúgy ez hirdetés akarna lenni?

2019. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kb mennyibe kerülhet egy kacsa 🦆? Vagy egy kakas 🐓? Amúgy aki itt akár szexelni az bolond...
2020. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!