Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről a helyzetekről? 24/f

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve már, hogy vége lett egy 3 éves kapcsolatnak, aminek olyan hirtelen lett vége mint egy villámcsapás /a távolság miatti besokallástól/.


én ezt a mai napig nem tudtam feldolgozni, viszont szerettem volna nyitni de mivel ez a "jófiú" forma vagyok nem vagyok vagány meg ami kellene.

Belegondoltam abba is, ha véletlenül sikerülne megismerkedni egy lánnyal nem e törnének elő régi emlékek, amiket úgy sem tolerálna senki.

Inkább neten beszélgettem azóta egy-kettővel nem kell olyan szintű bátorság így, de biztos érzik, hogy nem vagyok teljesen oké mert lemúlt mindenféle kezdeti érdeklődés.

Elég reménytelennek érzem a dolgot...


2014. dec. 27. 08:40
 1/8 Dsasc válasza:
Nem biztos, hogy érdemes addig belevágni egy kapcsolatba, amíg ezt a komoly problémát nem dolgoztad fel. Ha jelen van ez a szintű félelem, szorongás, akkor előbb evvel kéne megbirkózni, mert fel tud emészteni egy újabb kapcsolatot vagy pedig megvan az esély rá, hogy segítő kapcsolat lesz a párkapcsolatból, ami nyűg mindkét félnek. Ha van lehetőséged rá javaslom szakember felkeresését, aki segíthet a problémád feldolgozásában, megoldásában. Ne feledd a helyzet sosem reménytelen, ez egy nehézség a sok közül, amit átélünk és át kell küzdeni rajta magad! Mihelyst sikerül sokkal felszabadultabb leszel és teljes szívvel és lendülettel képes leszel mindent beleadni egy új kapcsolatba! Minden jót!
2014. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. Régebben voltam már szakembernél, de akkor idővel magam oldottam meg fejben.

Viszont most ez meghaladja a képességeim. :/

Ezt a majd más elfeledteti dolgot nem tartom megoldásnak

2014. dec. 31. 05:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarod már a régi kapcsolatot folytatni?
2015. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én befejezni se akartam, csak mint egy bólogató eb viselkedtem beletörődve, nem harcolva.


Hiába szerettem volna beszélni vele nem tudtam érzések nélkül nem feltépve a múltat, amit kért hogy ne tegyek.

2015. jún. 1. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, azóta ő erre rápihent.

Érdemes volna újra megpróbálni.

Mit is nem engedett a kommunikációban?

2015. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor felhoztam mindig mondta, hogy ne csináljam.( ne beszéljek róla mert rossz neki)
2015. jún. 2. 02:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Miről ne beszéljél?
2015. jún. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hé, hülye tanácsot ne adjál már ennek a "jófiúnak". véletlenül se hozzál fel semmit az exednek, inkább nézzel szembe a valósággal, ami a következő: ez a csaj, le se szarja, hogy te mit nyekeregsz neki, azt se hidd el, hogy "rossz neki" ha te ezt felhozod. nem érdekled, pont. ha ő véget vetett ennek a "távolság miatt" akkor biztos lehetsz abban, hogy előtte már valaki kefélgette egy ideje, és akkor vált biztossá hogy kapocslata is lesz, amikor kiadta az utadat. ergó, már akkor sem érdekelte, hogy mit nyekeregsz. azért sem akarja ezt hallani, ugyanis nem tudja eljátszani, hogy érdekli, cserébe tudja, hogy olyan hülye vagy, hogy még x év után is azt csinálod amit mond.

hagyd a fenébe.

2015. jún. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!