Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet két férfit szeretni? Meddig lehet viszonyt fenntartani?

Figyelt kérdés

30-as nő vagyok, 4 éve egy kapcsolatban. Szeretem a párom, tervezzük a jövőt. Gyermekünk még nincs. Vannak néha veszekedések, de nem mondanám a kapcsolatunkat rossznak.Szexuális életünk nem a legjobb.

2 hónapja azonban felbukkant egy férfi akit nagyon vonzónak találtam. Randiztam vele. Azóta is együtt vagyunk, tud a páromról. Titkos viszonyunk van. Nem csak szexről szól, legalábbis részemről vannak érzelmek is. Eljárunk vacsorázni, bulizni.Még nem kérte, hogy hagyjam ott a barátom, sőt vigyáz arra, hogy nehogy lebukjunk. Olyan mintha álmodnék, és nem is lenne igaz, hogy így élek.


2014. dec. 27. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tervezitek a jövőt?! Mi a fenének?? :D
2014. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem véletlen csinálnak erről sok filmet. először izgalmas, és megkapsz mindent, aztán tragédia, üres lesz, sötét, magányos.


nem bántani akarlak ezzel. csak számíthatsz bűntudatra, veszekedésekre, költözésre... és lehet, hogy a szeretőd azért nem erőlteti a kizárólagosságot, mert neki kényelmes így. és akkor sem akarna téged, ha egyedülálló lennél.


ezek igazi veszélyek. nem állítom, hogy így lesz, de te milyen forgatókönyvet képzeltél el magadnak, ami más lehetne?

2014. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet lehet szeretni. Amit csinálsz, az szemétség a pároddal szemben.

Nagyon hamar két szék közül a pad alá esel.

2014. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4 lehetőség van:

1. Szakítasz a barátoddal, maradsz az újjal.

2. Felveted a poligám kapcsolat lehetőségét, ha nemet mond, szakítasz velem, maradsz az újjal.

3. Elmondod, hogy egy új férfivel kezdtél randizni, de megbántad.

4. Maradsz áruló.

2014. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*vele
2014. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz ennek a vége. Nincs forgatókönyvem. Hasonló tapasztalattal rendelkező emberek véleményét, tapasztalatát várnám. Nem egyedi az esetem. És ez az állapot egy hosszú folyamat eredménye ami nem feltétlenül jelenti a kapcsolat végét.
2014. dec. 27. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne fordított esetben?
2014. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vezet sehova.Magadat teljesen tönkreteszed,és a párodat is,ha megtudja.Minél több idő telik el,annál rosszabb és keservesebb vége lesz.A szeretőd nem gondolja veled komolyan,mert akkor kérte volna már,hogy hagyd el a párodat.Ha igazán kellenél neki nem bírná elviselni,hogy miután veled volt,egy másik férfi ágyába menj haza.
2014. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!