Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem vagy félreértem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem vagy félreértem?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerek egy srácot és az egész kapcsolatunk arról szól, hogy piszkáljuk a másikat, olyan tipikus, ha az oviban lennénk meghúzná a copfom szindróma.

Nincs benne semmi sértő, nagyon bírjuk egymást.

Kb. hetente 1x max 2x keres, de nincs olyan hét, hogy nem. Állítása szerint fontos vagyok neki, bár ezt így nem mondja.

Másoknak is feltűnt már a köztünk lévő feszültség, de ha erre fordul a szó, kínos a csend.

Vajon van esélyem?

Én úgy gondolom, hogy ha akarna valamit akkor nagyon jól tudja hol talál.


2014. dec. 27. 16:31
 1/5 Noniii:* válasza:
Hááát figy. Ha barátkozik más lányokkal szépfiú stb. akkor lehet h csak játékszer vagy neki ameddig jön a váltás. Tegyél fel magadban kérdéseket h törődik-e velem v ha szar kedvem volt suliba akkor megkérdezte h miért...mert ha bejössz neki akkor látnia kell rajtad és törődnie kellene veled. De ezt csak te tudod.
2014. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha külonosebben nem keres, nem ír rád akkor nem :(
2014. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerelmes?

Lehet, hogy kétségek gyötrik?

Lehet, hogy fél, el ne rontsa a dolgokat?

2015. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen... ezek a "lehet"-ek kínoznak engem is, jól látod :D
2015. jan. 6. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, két dolog lehet, vagy tetszel neki, csak nem meri bevallani. Bármily hihetetlen is, van ilyen, vannak félénk emberek, ami a másik, s elég kicsit rá az esély, hogy tényleg barátnak tart. A férfiaknál nem hinném, hogy annyira jellemző a szex mentes párpótlék, ez inkább a nők reszortja.

Mindent összevetve, még ha úgy is érzed, hogy életed nagy kérdése áll előtted, hidd el, hogy abszolút nem! Mert ez a kapcsolat így ebben a formában, hogy X év elteltével sem bírtad ezt lezárni, eldönteni, hogy kell most barát vagy jóbarát, ennek így is, úgy is te iszod meg a levét! Akkor is, ha elmondod hogy érzel, akkor is, ha nem, mert ha nem, előbb-utóbb jön nő, aki győzni fog! S akkor eldöntheted, hogy része leszel ennek az egésznek, s szenvedsz mellette, vagy nem kérsz ebből a háromszögből, s azért szenvedsz, mert az meg felfogható egy szakításnak. Magyarul nem veszíthetsz semmit azzal, ha bevallod, hogy érzel. Ha az 1. vázolt esett áll fönn, akkor még nyersz is, hisz akivel olyannyira jól megértitek egymást, az lesz egyben a párod is, s az ilyen kapcsolat az iszonyatosan ritka, ha meg nem, akkor hamarabb túlteszed magad a fájdalmon. Van egy harmadik verzió is, hogy képesek vagytok ezen túllépni, s barátok maradtok, s igen! Létezik ezután is barátság, s nem! Tényleg lehetséges, hogy minden marad a régiben... Ez intelligencia kérdése, de mindkét oldalon meg kell lennie a hajlandóságnak.

2015. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!