Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebb esélyem van a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb esélyem van a lányoknál ha nincs jogsim? Vagy nem minden nő várja el?

Figyelt kérdés
Mert mondták páran hogy ciki hogy nincs jogsim, de nekem még nincs szükségem rá. 22F

2014. dec. 23. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egy nőnél ez ennyire fontos, akkor hagyd a fenébe, nem ér annyit.
2014. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fütyülök rá, nekem sincs, nem is kell. Akinek nem tetszik, menjen autókázni egész életében.
2014. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem nőnek meg az esélyeid a csajoknál. De amúgy személye válogatja.
2014. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszel, jogsi nelkul is tetszeni fogsz, ha nem jossz be egyaltalan, ha lenne jogsid se tetszenel. -> az egvilagon semmin nem valtoztat, csak az szamit, hogy te ki vagy

Nekem legalabbis

2014. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. 21 vagyok, és 4 éve vezetek, 1,5 hónappal azután már a kezemben volt a jogsim, hogy betöltöttem a 17-et. Rengeteget vezetek, lassan összejön a pénzem saját autóra is. Ha a párommal megyek valahova, akkor viszont néha jó, ha ő vezet. Vagy ha hosszú útra megyünk, külföldre, akkor tudunk felváltva vezetni. Meg úgy összességében szeretem, ha egy férfi vezet - és jól, nem úgy mint egy vadállat. Ez is egy plusz, amitől biztonságban érezhetem magam mellette. Nem tartom cikinek, ha nincs valakinek jogsija, nem is való mindenkinek, de én nem tudnám magam jól érezni magam valakivel, aki nem vezet, és ilyen szempontból nem "szabad", és a menetrendekhez van kötve, ha utazásról van szó - hisz én nyilván nem vihetem mindenhova őt, ahogy én sem várnám el fordítva soha senkitől, mert a jogsim által én önálló vagyok.
2014. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!