Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dino23 kérdése:

Szerintetek az gáz ha a lány pár centivel magasabb?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóba vagyok de pár centivel alacsonyabb mint én ( kb.3-4cm ). Azt mondta õt nem zavarja engem sem de kiváncsi vagyok a ti véleménytekre is.!
2014. dec. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ha titeket nem zavar akkor szarjátok le mindenki más véleményét.Ha ti boldogak vagytok így akkor nem számít:) amúgy is láttam már olyat is hogy 10-15 cm különbség volt a lány javára :)
2014. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én speciel 160 cm vagyok, eddig csak magasabb lányokat sikerült összeszednem :D 18/F
2014. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem téged zavar azért kérdezed hogy itt megnyugtató válaszokat kapj
2014. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha titeket nem zavar, akkor értelmetlen a kérdés. Nem mondanám, hogy gáz, mert nem az.

Engem, személy szerint zavart amikor ilyesmi volt, pedig csak 1-2 centiről volt szó.

2014. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vetnék meg egy nálam magasabb csajt :D De én is vagyok 187 ezért nem nagyon van ilyen - mármint torzulás nélkül... Nagyon kevés csaj van aki jól néz ki magasan is. Sokuk eltorzulnak vagy csontvázak lesznek vagy amolyan orosz kidobóember fejű négyajtós szekrényel
2014. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 178 cm vagyok, de a nálam magasabb lányokat szeretem, és örülnék ha alacsonyabb lennék pl. 160-170 cm
2014. dec. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!