Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha a barátom megtudja, megöl.

Figyelt kérdés

17 vagyok, a barátom 18, 4 hónapja vagyunk együtt.

Ma a legjobb barátom (aki történetesen fiú, magas, izmos,helyes, tetkós, szóval nem szeretik a fiúk,a barátom különösen nem) felhívott, és mondta, hogy összebalhézott az anyjával, az meg kidobta otthonról (amugy egyidos velem a srác), és kérte hogy "meghuzhatja-e" magat nalam, par napra. Csak annyit mondtam hogy megdumalom a szuleimmel, es majd szolok neki, de nemtudom mit tegyek. Nem akarom sz.arban hagyni, es szeretnek neki segiteni, de rettegek, hogyha megtudja a baratom, azonnal szakit. (Nagyon nem szereti ezt a fiut, meg melyik srac orulne ennek) Egyebkent tenyleg emlitettem a szuleimnek akik rabolintottak, de meg nem hivtam vissza, nem tudom mit tegyek, segitsetek kerlek :(


2014. dec. 27. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Wow... szóval a barátod ilyen betegesen féltékeny típus? Hm. Szakíts fele. Ezek az emberek nem komplettek. ha egy párkapcsolatban rettegsz a másiktól - legyen szó bármiről, ott iszonyatos nagy gondok vannak.
2014. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

És mi mit tehetünk?

Ha ennyiért szakítana akk nem szeretett!

2014. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amugy nem nagyon feltekenykedos, de ezt a sracot kvazi utalja.
2014. dec. 27. 18:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki a szart izgat? A barátod. Legyen már egy csöpp eszed és segíts rajta.
2014. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne csinálj semmit.


A barátod egy hülye fa-.sz, hogy még veled van ilyenek után is. Ha bármi lesz köztetek azzal a sráccal, azt a barátod magának köszönheti.

2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát... mondjon akárki akármit, valahogy én sem örülnék, ha a barátnőmmel más pasi lakna egy házba.
2014. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 ha nem bízol a nődben, nem is csodálom
2014. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez bizalom kérdése, de hiába bízom benne, valahogy zavarna attól még.
2014. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Velhetoen nem egy tul jo kapcsolatban elsz. Te magad is bevallod hogy jokepu, jol nez ki a haverod, tenyleg elhiszed hogy ki fogod birni, amikor ott fekszik majd melleted, rossz esetben mondjuk csak egy boxerban?
2014. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 a tiéd a nő - bízol benne. esetleg önbizalom hiány? "Mi van, ha jobb nálam a másik"? Eh - megint csak: a tiéd a nő.
2014. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!