Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsagbol szerelem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez tobb mint baratsag?

Egy baratommal mostanaban szinte egesz nap beszelunk, elmondja mit csinal, hova megy. Egy egyetemre jarunk, es egy koliban lakunk, de most otthon vagyunk, csak neten tudunk beszelni.

En mar rajottem, hogy szamomra nagyon fontos lett, megbizok benne, ugy erzem, hogy egy csapatot alkotunk. Hogyan derithetnem ki, hogy o mit erezhet? Es miert oszt meg egyre tobb mindent velem?


20/L


2014. dec. 27. 19:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Na pont így vagyok egy lánnyal, kolit meg egy egyetemet leszámítva. Érzem, hogy nagyon jól kijövünk, meg szeret velem lenni, de nem tudom ő is szeretne-e ennél többet. És nem akarom az egészet elrontani.


22F

2014. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Finoman csipkelődj vele, és figyeld, hogyan reagál :-) Ha beszélgetsz vele, nézz gyakran a szemébe, érintsd meg sokszor. Ha nem ellenkezik, akkor lehet, hogy ő is többet érez.
2014. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a tippeket :)
2014. dec. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!