Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül negyven felett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül negyven felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom, miért ide írok... Talán azért, mert itt ha valaki akarja, elolvassa. Ha nem akarja, tovább lapoz. Érdekelne, mit gondol a helyzetemről valaki olyan, aki nem ismer, és korábban semmit sem tudott rólam. Ha csak ennyit hall, amit ide leírok. Ide pedig csak egy töredéket lehet leírni... minden ember élete olyan összetett... még ha néha rohadtul egyszerűnek is tűnik.


Volt egy férjem, akit nagyon szerettem, születtek közös gyerekeink, és sokáig éltünk együtt. Mielőtt egy pár lettünk, mindkettőnknek egy-egy rövid kapcsolata, szerelme volt, szinte elsők voltunk egymásnak. Tökéletes mintacsalád voltunk. Sok szeretettel, nevetéssel, olykor harcokkal, később pedig sok fáradtsággal. Ez utóbbi legyűrt minket, a kapcsolatunkat. Szerelmes lettem. Pár hónapig titokba tartva, küzdöttem ellene, de nem ment. Az érzés nagyon erős volt. Elköltöztem miatta. Két évig külön éltünk, végül én szakítottam meg azt a kapcsolatot. Azóta nagyon jó a volt férjemmel a viszonyom –időközben elváltunk- de nem élünk újra együtt. Segítjük egymást, amiben tudjuk, a gyerekeink kiegyensúlyozottak. Tökéletes társ, ember, de olyan érzéseim vannak felé, mint egy jó barát, vagy inkább egy szerető apa felé. Mindenki azt várja, hogy újra együtt éljünk, ami szerintem menne is, mi soha nem veszekszünk például, korábban se nagyon tettük, én inkább kiadtam a dühömet, ha kellett, de ő mindig azt hitte, itt a világvége olyankor, szóval nem nagyon volt szóváltás. Élhetnénk szépen... de én nem kívánom őt. A volt barátom érdekel férfiként még mindig, de vele nem lehet együtt élni, gyereket nevelni. Hosszú lenne itt leírnom, miért, ezt nem csak én érzem így, kívülállók objektíven is így látták.


Akit szeretek, azzal nem élhetek együtt, mert nem kívánom, így nem lenne tisztességes vele szemben. Akiért megőrülök szenvedélyesen, azzal életveszélyes lenne továbbra is együtt élnem, nem élhetek vele.


Közben –milyen a sors- három férfi szerelmes belém egymástól függetlenül és még két másik is oda van értem úgy, hogy közülük bármelyik lenne a szeretőm. Cinikusan hangzik, de be tudnám őket osztani, minden napra jutna egy. Ebből az ötből három nem független. Akik szerelmesek, azok tényleg azok. Ha voltál már szerelmes, akkor felesleges felsorolni, miből lehet ezt tudni, de megdöbbentő látni, átélni a legnagyobb érzést egy olyan férfi szívében, akinek nem tudod ezt viszonozni, mert te nem érzed iránta ugyanazt. Az a két pasi, aki nem szerelmes, ők szeretnek velem lenni, és nagyon akarnak ágyba vinni, de nincs több érzelem. Ebből az egyikkel szeretkeztem párszor, a többivel soha! Nem vagyok erkölcscsősz. Sőt, azt hiszem, saját magam fontosabb vagyok magam számára, mint az erkölcsöm. Nem ezért nem fekszem le velük. Egyszerűen, ha egy férfi hazudik otthon a párjának egy harmadik miatt, már nem tudok rá felnézni. Ahhoz, hogy én szeressek valakivel együtt lenni, nekem kell, hogy tiszteljem. Ilyen férfit meg már nem tudok. Ezért nem fekszem le velük. Akivel megtehetném, ott pedig nincs szerelem.


Diákkorom óta mindig párkapcsolatban éltem, és nagyon intenzíven éltem az életet, a szexuális életemet is. Fél éve egy kezemen meg tudom számolni, hányszor szeretkeztem, ami jó volt, de szerelem nélküli, nekem meg az nem elég. Most inkább így élek, nélküle. Mindent csinálok, amit előtte: gyereket nevelek, barátnőzök, koncertekre járok, mozizok, futok, beszélgetek, nevetek.... de nagyon fura, hogy gyakorlatilag szex nélkül élek túl a negyvenen... és fogalmam sincs meddig, mert én is érezni akarom a szerelmet, és igazán akarom kívánni azt, akivel ágyba bújok!


Mi a megoldás? A türelem? És építsem magam tovább, ameddig újra érezni fogom az érzést is, nem csupán egy vágyat valaki felé? Ti mit csináltok? Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Köszönöm.



2014. dec. 27. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:

hát..félig-meddig mintha az anyám írását olvasnám.

A volt férjeddel a kapcsolatodat egyáltalán nem akarod helyrehozni?

2014. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy egyáltalán nem... De csak akkor, ha szexuálisan is kívánnám. Anélkül nem. Az nem párkapcsolat lenne, hanem barátság. Az meg most is megvan köztünk.
2014. dec. 27. 23:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt magyarázom, hogy a szerelemnek vannak fokozatai, és nem szabad leragadni az elsőnél, hanem meg kell keresni az igazit. Aki MINDEN tekintetben a társad tud lenni. Én közel 50 felejthető kapcsolattal és egy elhibázott házassággal a hátam mögött találtam meg. Nem mondom, hogy ez az etalon. Nagyon nem! De az a rengeteg langymeleg liaison sem, amiben ma éldegélnek az emberek egymás mellett. Nem egymással, hanem egymás mellett.

A te problémád, kérdező, többrétű. Hadd ne menjek végig rajtuk, vegyük talán a legfontosabbat, az időt. Bocs, hogy a korodon lovagolok (pedig volt gyerekszobám), de itt most ezt kell tennem. Tehát 40 éves vagy. Eddigi életed során biztosan észrevetted már, hogy időnkét begyorsul az óra, és másképp méri az időt, mint eddig. Kb 5 év múlva megint ez fogod tapasztalni. És ezzel egy időben a libidód is erős hanyatlásnak indul. (Főleg, ha már most sincsenek karban tartva az érzékek.) Van tehát nagyjából 6-8 éved, amiből az utolsók ráadásul baromi gyorsan fognak eltelni, utána már inkább csak az unokáiddal foglalkoznál, és nem a hancúrléccel.

Tehát ha rám hallgatsz, azzal maradsz, akit szeretsz, és egészségügyi numerákkal pótolod, amit tőle nem kapsz meg.

2014. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha azzal vagyok, akit szeretek, képtelen vagyok egészségügyi numerákat folytatni mellette, még egyszer nem akarom becsapni. Ő kijelentette, nem fér el egy harmadik a kapcsolatunkban.

A libidómmal semmi probléma, ha ismered a negyvenes nőket, akkor tudod, hogy nem hanyatlik, hanem ellenkezőleg. Több ágy szétesett már alattunk. Ez a helyzet.

Ha libidóm kisebb lenne, otthon csücsülnék még ma is a férjem mellett.... :(

2014. dec. 27. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom. Negyven tájban van egy erősebb fellángolás. De sajnos, ez nem tart soká. De nem akarom kedvedet szegni. Keress egy minden tekintetben hozzád illő, jóravaló férfit.
2014. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 azs123 válasza:

azzal semmiféleképp se foglalkozz, akivel életveszélyes lenne együtt élni. azt felejtsd el. előbb-utóbb menni fog.


szerintem várj egy olyan férfire, akit igazán kívánsz!


a volt férjeddel tarts jó viszonyt,és ennyi, ha férfiként nem kívánod. de legyetek mindig ott egymásnak, mert nehéz egy igazán jó társat találni, akiben megbízhatsz!


-egy 26éves-

2014. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Te eseted olyan mint az enyém kb., de ha népmesékkel akarok példázni, akkor meg azt mondanám, hogy a Te és az én/pontosbban a barátnőm helyzete/ helyzetem olyanmint a mesében az okos lányé aki visz is ajándékot meg nem is, ruha nélkül megy a királyhoz meg nem is....stb.

Nálunk az a szitu, hogy a drágám aki 45 éves 11 éve él egy pasival aki 12 évvel fiatalbb nála. A pasi már 3 éve!!!! Nem nyúl houzá!!!! Ebből két éve kint dokgozik külföldön, 3 havonta amikor jön magyarországra

még mindig a ő hozzá megy haza, egy ágyban alszanak de még csak egy érintés sinvs köztük. Időközben a hölgynek féléve van egy szeretője akibe nem szerelmes csak kedveli. Amikor lehetett heti 3-4 alkalommal is együtt voltak de mindanom sem kell a pasi nős, két hyereke van így soha nem aludtak együtt csak a numerák voktak.

Aztán egy ártatlan rajz és a google segítségével egymásra találtunk. Ugy is tudnám jellemezni, hohy a sors egymásnak rendelt minket. Mindketten szerelmesek vagyunk ehymásba, mindketten ugyanazt akarjuk de a hölgy nem eléh erős és nem tudja megtenni a kellő lépéseket annak érdekében, hogy egymásé lehessünk felhőtlenül pedig ő is megtalálta bennem mind azt amit keresett egy férfiban és én is forditva.

Sokat beszélünk telefonon amikor csak lehet, tegnap is 8,5!!! órát beszéltünk. Nagyon sok mindenről szó esik ilyenkor, rólunk, róla, az életnagy dolgairól stb. Próbálom a helyes irányba terelni és rámutatni arra, hogy mit tehyen ahhoz, hogy lrtudja zárni a másik két dolgot azután csak egymásé lehetnénk.

Mint kiderűlt mindkét fél felé érez valamit de nem szerelmet. Az egyiket úgy látja lefogja tudni zárni mivel nagy hibát koövetett el, a masikat nem olyan egyszerű pedig tudja, hohy azzal sincs jövője. 5

Kielemeztük nemegyszer, hohy mit hohyan kellene tennie de egész egyszerűen amikor a tettek mezejére kellene lépnie valami oknál fogva elszáll minden határozortsága és visszakozik.

Most egy olyan szitu volt, hogy van 3 paija egyszerre akikből kettővel nincs semmi a harmadikkal aki én vagyok utoljára október végén volt együtt zután egészség ügyi küritésen volt azért nem lehet még 3 hétig. Tehát: van 3 pasija ebből egy oda-vossza szerelem. Tudja, hohy minket a sors egymásnak rendelt de mégis képtelen lépni annak ellenére, hogy tegnap majdnem szakítottam vele.

Csak azért nem szakítottam vele mert átgondolva a helyzetét ha szkítunk akkor teljesen meg is szakítottam volna minden kapcsolatot vele így ő bennemaradt volna az eddigi elöző mokúskerékben és soha nem lesz boldog.

Most én magam a háttérben bagyok, tudja, hohy rám bármikor számíthat ha valami gondja van de saját maga kell megoldania és lezárnia a másik két pasit. Viszont a tudat, hohy itt vagyok neki a háttérben bármikor valószínűleg erőt ad neki és néhány nap alatt rendezi dolgait.

Kissé bonyolult de mégsem az. Csak egész egyszerűen nem tudja még, hohy a lépéseket milyen sorrendben kell mehtennie.

A T helyzeted sem könnyű. De neked aizt javaslom, hohy csak a férjeddel tartsd fent a kapcsolatot a többit szüntesd meg. Elöbb vagy útóbb de uttba kerűl a tökéletes férfi. Addig meg ha nem bírod szex nélkűl.... hát tudod, magad uram ha szolgád nincsen...

...hohy jön ide nálad és a barátnőmnél az "okos lány" esete??

Van pasitok több is de még sincsen.

Szexelhetnétek de mégsem szexeltek...

Hoznátok ajándékot de mégsem hoztok.

Tudom kissé bonyolúlt, de zárj le mindent sak a volt férjeddel tarts kapcsolatot de ne szexeljetek!!!!

Elöbb útóbb jön az iazi.

A szex miatt ne aggódj. Egy ismerős hölhy 71 évesen férjhez ment és aktívan élnek szexuális életet is.

Te 40 évesen biztos vonzó csak vagy és kaphatnál minden ujjadra pasit de nem ezt választod. Nagyon helyes!!

Éld az életed és amikor nem várod szembe jön az igazi hidd el.

Üdv.atti

2014. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdés láttán azt hittem, hogy a vágy lett megfogalmazva, de sajnos nem. Pedig érdekes lett volna.
2015. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!