Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani negyven - ötven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani negyven - ötven körüli férfiak a 40 - 50 körüli nőket tartják szépnek?

Figyelt kérdés
Mert ugye pl a 20 évesek általában saját koruk plusz minusz 5 év. De akkor mi a helyzet az idősekkel? Nekik az idős nők, hölgyek jönnek be, vagy nekik is a fiatalok mint ahogy 20 - 30 évvel ezelőtt?!
2013. jan. 8. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. A harmincasok között is rengeteg 45—nél is többnek kinéző nő van.
2013. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fiatal nők jobban bejönnek, mint a velem egykorú, vagy idősebb nők. :) 43/F
2013. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

van egy film a szemtelen szemtanuk , abba van egy részlet amikor a 2 fószer olyan 50 évesek nézik a tükrön át a sok fiatal szexi kis csajszit, és az egyik megkérdezi h te mit gondolsz??

- szerintem nem ismernék fel a tettest


és te mit gondolsz főnök?

- hogy milyen vén f@sz vagyok...

2013. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nemtudom én 22 vagyok mégis mindig 40-50 éves pasit lökik nekem a dumát, nekik jövök be, korosztályomnak senkinek

sőt, legutóbb egy 70 éves papa akart elvinni a tengerpartra, azelőtt meg egy 72 éves.

de csak bejönnek nekik a 40-esek is.

szerintem mindenki bejön nekik 16 év fölött :D... és 50 alatt

2013. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fiatal csajok jönnek be nekik. Nem tudnak tisztességgel megöregedni.
2013. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, a negyvenes ötvenes pasik a huszon-harminc évesekre csorgatják a nyálukat! Én 51 éves nő vagyok, a saját korosztályomnak szinte láthatatlan vagyok! Bezzeg a huszon! harminc éves pasikat meg bottal hajtom magamtól! Ki érti ezt?
2013. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát engedni kéne a huszon-harmincasoknak és nem bottal hajkurászni.
2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy 51 éves nő általában komoly kapcsolatot szeretne, egy társat, nyilván azt nem egy huszonévesben fogja megtalálni, akik csak tapasztalatgyűjtésre használná.
2013. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*javítom: aki
2013. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Melyik buszon utazol? Veled egyidős vagyok (majdnem), de sajnos nincs ilyen gondom.

Haj, de könnyű már a tisztesség ötven feletti nőknek.

Velünk egykorú férfiaknak a minimum 10 évvel fiatalabb korosztály jön (jönne) be.

Hiába, mi nők mindíg is reálisabban láttuk a világot.:)

2013. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!