Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért csaltok, ezééért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csaltok, ezééért (mell)?

Figyelt kérdés
Átmentem a haveromhoz reggel de ott aludt a barátnője, és csak egy pizsama volt rajta nem volt alatta melltartó, és látszott a mellbimbója is meg a mellformája és fúj tacskócsöcse volt, pedig eddig azt hittem szép nagy melle van, egy világ omlott össze bennem, vertem is ki rá titokban, de most már biztos nem fogom többet, miért kell csalni?
2014. dec. 28. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Esztétikai dolog az egész. Nemhiába az a neve a fehérneműnek,hogy mellTARTÓ. Szerintem nem is kell tovább menni ...
2014. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
jaj kedvesem tudod hogy a nők hiuak akkor mit vársz legjobb erényünk a mell a fenék és az arc mellet szoval ezért . Köszike puszilak
2014. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Vicces...ja nem. Ásd el magad :)
2014. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
minden csaj csal szinte. 1000-ből ha 3-nak vannak szép mellei. A legtöbb jó mellet képen fogod látni, mert azok sem olyano valójában csak hát a photoshop. Szomorú, hogy ennyire nem tökéletes az ember mint lény.
2014. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Milyen aaz a "tacskócsöcs"?
2014. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De a haverom is mindig dicsekedett vele, hogy az ő nőjének milyen szép mellei vannak, közbe meg most láttam hogy kutyacsöcsű, ezért kár volt irigykednem eddig.
2014. dec. 28. 18:01
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentsd is fel, ez igazán nagy pofátlanság. És hajtsd be a miatta meg nem született spermiumok után a tartásdíjat.
2014. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"De a haverom is mindig dicsekedett vele, hogy az ő nőjének milyen szép mellei vannak, közbe meg most láttam hogy kutyacsöcsű, ezért kár volt irigykednem eddig."

Haverod nöje, neki tetszik, akkor neked (AKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ!!!!)? Igy járnak az irigy kukkolok!

2014. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
push up POWER!!!!!!!!!!!
2014. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a haverod szereti azt a lányt és ezért tökéletes az ő szemében.


A melltartó hordás még nem csalás...

Sok nőből fogsz te még ezek szerint kiábrándulni! :DD

2014. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!