Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudom hogy ez kicsit hülyén hangzik, de mégis miért baj ez?

Figyelt kérdés

20 éves pasi vagyok, megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Nem vagyok az a típus aki kiskorúval kikezdene, de ő... agyilag más.


Ő sokkal értelmesebb mint a 17 évesek és azok akik számomra a "potenciális" kiszemeltjeim lennének, és nagyon egy húron pendülünk...


heti többször beszélgetünk majdnem minden nap több órát...


a gond... a távolság... élőben találkoztunk ugyan... de messze lakik...


nekem ez nem probléma.. el is mentem hozzá múlthéten. De az apja nem engedte hogy lássam.


Utaztam kemény 3 órát oda, aztán 3-öt vissza. Totál megszerettem, sőt leírhatatlanul akarnám már látni.


Szegény sír meg ép a pofája apja helyett.. Elvileg meg is verte ezért... csak szerintem nekem nem akarja elmondani.


Most azon vagyok hogy elmegyek érte ha más nem csak azért hogy leüssem a faterját. Sajnos az a gond hogy kiskorú.


Mit tanácsolnátok?

Szeretem meg ő is engem szóval ez hogy nem illünk össze ez elmegy a fülem mellett... ilyet ne is írjatok.


2014. dec. 28. 20:09
 1/10 anonim válasza:
Fegyveeeerbe.... Harcolj érte ;)
2014. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Probald ravenni a lanyt h megbeszelje otthon h megy mondjuk a szomszed faluba/varosba mondjuk nezelodni te pedig odamesz es ott talizgattok majd :)

Nem tudom mennyire jo otlet, csak egy tipp..

2014. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazság szerint erre nincs jó válasz,kiút se nagyon van belőle. Hogy gondoltad elhozni magaddal? El is tartod?

És,ha már nem lesz meg a szerelem mit csinálsz Vele? Már nem kiskorú,mivel személyivel rendelkezik csak szimplán fiatalkorú,de önálló életre képtelen,tehát a kezeitek meg vannak kötve. Másik oldalról nézve sem tudsz mit csinálni mert a távolság akadályokat szab közétek most ezalatt gondolok arra,hogy pl. suli után gyors találkozás.

Ha oda mész és leütöd az apósodat nem hiszem,hogy Te bármikor is látni fogod a lányt :D

Mindenesetre sok sikert! :)

2014. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Téged kellene leütni mert idióta vagy . A dumád meg pimpós alibi érettebb mint a 17 évesek java . Éretlen gyík vagy és akkor éled meg a suttyóságodat ha neked a gyerekedet hasonló tróger környékezi meg . Gyerek ő de te is az vagy.
2014. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha leütöm ha nem, ő sehogy nem fog a lány közelébe engedni. Szerinte egy perverz barom vagyok aki meg akarja dugni a lányát.


Nem tagadom... már szinte online is együtt voltunk... de ennek mi köze az apjához? Meg a kihasználáshoz?


Elhoznám meg el is tartanám, de jogilag nem tehetem meg.

2014. dec. 28. 20:17
 6/10 anonim válasza:
Szerintem néha fussatok össze "véletlenül" és ha igazán szereted és ő is téged akkor várd meg!:)
2014. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha leütnéd a fatert, végül úgyis a kislányon csattanna az ostor. Mással elengedné az apja csak veled nem? Talán keressetek egy alibit, mert egyértelmű, hogy titokban kell megoldanotok.

Képzelem mennyire felidegelhetett.

És még egy jó darabig kiskorú is lesz.


Amúgy, hogy gondoltátok, hogy egyeztetés nélkül csak úgy betoppan egy 20 éves srác, és "Jó napot, a lánya barátja vagyok". Itt rontottátok el, emiatt sem hinnék el, hogy más gyerekkel járna a lány.

2014. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most is azzal vigasztalom hogy ha kell évekig eldumálunk igy online meg ha tudunk összefutunk itt-ott, aztán majd amikor lesz lehetőség akkor majd... összeköltözünk, vagy eljön lakni hozzám.. itthon érdekes mód az én szüleimet nem zavarja..
2014. dec. 28. 20:20
 9/10 A kérdező kommentje:

úgy mentem a szüleihez, hogy a lányt keresem, nem hogy a barátja vagyok... egyébként se szolt a faternak, mert már nem követik hogy hova megy meg hova nem, csak észrevette hogy van valakije és követte.


nem is álltam meg a házánál...

2014. dec. 28. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleid, hogy fogadják örökbe, aztán majd te eltartod.
2014. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!