Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rémesen hangzik ez a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémesen hangzik ez a kérdés, de mégis kikívánkozik: szerintetek mikor fog eszébe jutni, hogy elvegyen?

Figyelt kérdés

Én számból meg pláne rémesen hangzik és alapjában véve is ez a kérdés.:) De a sztorinkkal együtt talán mégsem olyan vészes (próbálom röviden leírni):

Most leszünk 6 évesek.A kezdetektől fogva együtt élünk.Igazi szerelem mái napig.Sok mindenen keresztül mentünk és a kapcsolatunkba vetett hitünk mégis töretlen.A "sok minden" közt történt olyan is 4 évvel ezelőtt,amikor beköltöztünk a saját otthonunkba,hogy megkérte a kezem és elutasítottam.Hirtelen is jött-komolyan se vettem/nem gondoltam,hogy komolyan gondolja-házasságról alkotott képem is torz volt.De talán ez kellett ahhoz,hogy ez megváltozzon.Akkor elmagyarázta,hogy miért szeretné,hogy a Felesége legyek.Bennem meg ezek után szépen átfordult minden a házasságról és azóta már tiszta szívvel igent mondanék.Ezt azóta már a tudomására hoztam.Megható pillanat is volt ez.Mindkettőnk számára.Aztán azóta nagyon semmi.Nem a szó szoros értelmében,mert néha szokta mondani,hogy el akar venni de aztán eddig ez nem történt meg.Én fel sem szoktam hozni a témát,tehát nem nyomásra mond ilyet.Tudom azt is,hogy most ez nem is lenne aktuális.Úgy értem most van elég más bajunk is.Én meg itt ezen agonizálok.Tiszta hülye vagyok.De a gondolataimmal nem tudok mit tenni.Hát kiírtam ide.Köszi,ha el tudunk erről normálisan beszélgetni.


2013. okt. 20. 14:54
1 2 3
 1/28 acelsziv ***** válasza:
100%
...tehát jól a képébe csaptad az ajtót. Azóta sem meri kinyitni ismét...
2013. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen,acélszív.:(
2013. okt. 20. 14:59
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
6 év kapcsolat, együttélés után nyugodtan megkérdezheted, hogy mikorra tervezné az esküvőt, mert te már vágynál rá.
2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fél ismét feltenni a kérdést, amit nem csodálok. ha te szeretnél hozzámenni, akkor egy megfelelő alkalommal szerintem mondhatnád neki, hogy "ha még él az ajánlata, akkor módosítanál a válaszodon".
2013. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Ha említi, hogy el akar venni, esetleg rá tudsz kérdezni, hogy mikor, hogyan tervezi. Talán maga a lánykérés elmarad,de helyette szépen megbeszélitek a részleteket, és voilà. :)
2013. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Tényleg azt gondoljátok,hogy még mindig ez a 4 évvel ezelőtti dolog tartja vissza a lépéstől? Nekem is eszembe jut ez persze,de ott van az is,hogy ezt már átbeszéltük.

Szilveszterkor több társaságban bejelentette,hogy idén el fog venni Feleségül,az idei évet így is köszöntöttük,ennek a hírnek az örömében. Látta,hogy tetszett az ötlet,szóval azt hiszem,már nem kéne félnie.Csak idén meg annyi bonyodalom volt,hogy nem is csodálom,hogy tulajdonképpen elfelejtődött.Nap mint nap eszi az ideget a munkahelyi gondok miatt.Én már mást se kérek,csak hogy hagyja ott.Nem éri meg.De Ő még kitart.Szóval emiatt a helyzet miatt nem is érzem aktuálisnak felhozni a témát a másik meg,hogy azt hiszem képtelen is lennék rá,hogy felhozzam ha nyugodt évünk lett volna akkor sem.

2013. okt. 20. 15:20
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Mit szólnál egy ilyennek,hogy egyik nap csábosan a fülébe suttogod,hogy "Igen"

És megkérdi,hogy micsoda?

és erre te mosolyogva: hozzád mennék feleségül


Najó ez nagyon filmesnek sikeredett csak nem tudom 6 év után miért nem mered megkérdezni :D

2013. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam,jó is,hogy kiírtam ezt a kérdést,mert talán rájöttem a válaszra. Szerintem addig nem is fog újra megkérni,míg újra talpra nem állunk. Végigpörgettem az agyamban ezt az egészet...hogy akkor érezte aktuálisnak a lánykérést,amikor sikerült közös otthont teremtenünk.Azt azóta már tulajdonképpen elvesztettük.:( Bedőltünk a lakáshitellel,elköltöztünk onnan másfél éve. Először Anyukájához mentünk az emeletre,majd onnan ide.Mamám háza mögötti külön bejáratú lakásrészbe.De az udvar közös.Most ezt így átgondolva,elég logikusnak találom,hogy ez a hányattatott sorsunk is közrejátszhat abban nagyban,hogy a házasság témája ennyire háttérbe került. Nem?
2013. okt. 20. 15:59
 9/28 acelsziv ***** válasza:
elképzelhető, bár a kettőnek nem kellene egymástól függnie... Kivéve, ha pazar esküvőt akartok ami sokba is kerül.
2013. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarunk. Sőt a kéttanús verzióval is szimpatizáltunk amikor beszélgettünk erről. Én nem tudom akkor,hogy most mi van.Biztos,hogy félhet is még egy kicsit az újabb elutasítástól is (bár ezt azért már kétlem), és biztos,hogy közre játszik az elmúlt 1 évünk is.Hogy tényleg egyik baj jött a másik után.Felhozni úgysem fogom, szépen kivárom a sorom, úgyhogy nem tudom,most minek vergődöm...:)

Köszi Mindenkinek a válaszát!

2013. okt. 20. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!