Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány és egy fiú között 8 év korkülömbség van?

Figyelt kérdés
A lány 15 éves a fiú 23 éves.

2014. dec. 28. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 ***** válasza:
Nem. Csak szeressétek egymást, meg ne erőltesse AZT.
2014. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2014. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen fiatalon nem is az ,hogy gáz,de nem hiszem,hogy sokáig működne a dolog,mivel egy 23éves fiú már elég sok mindent akar,de egy 15 éves lány nem hiszem,hogy mindenre kész,vagy elég érett.Legalábbis én 15 évesen nem voltam még az!

Azonban később szerintem nem akadály!

2014. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom félek hogy elítélnének pedig én az életem oda adnám érte és ő is!!
2014. dec. 28. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha teljes a bizalom és szeretitek egymást akkor ne hagyd ,hogy mások befolyásoljanak!Ez a ti életetek!Szorítok nektek!:)
2014. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Linó03 ***** válasza:
6-os, ez az. :)
2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tudna sokáig működni. Te valószínűleg 8 év múlva akarsz gyereket vagy később, ő meg addigra 33 éves lesz, ha nem több mire gyereketek lehet. Pont azokat a korszakaidat hagynád ki miatta, amikor még kiélheted magad.

Én is egy ilyenbe estem bele, 14 éves voltam és 4 évig jártunk. Megbántam, mert én visszafogtam őt, ő engem és itt vagyok 18 évesen és alig éltem.

De ne azért ne jöjjetek össze, mert gáz...

2014. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a párom 19 volt mikor én 15 elég jol öszze melegedtünk szerelem lett házaság ésmost jön a kisbaba és 5 éve együtt vagyunk
2014. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!