Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom (29) szeretne már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom (29) szeretne már gyereket én (21) úgy érzem hogy erre nem állok készen. Sőt 25 éves korom előtt nem is szeretnék. Szerintetek jogosan akadt ki a párom?

Figyelt kérdés
Már 5 éve vagyunk együtt. Nem volt eddig semmi problémánk. De most mikor összeköltöztünk akkor jött ki a gyerek téma.
2014. dec. 29. 16:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

függ a környezeti tényezőktől..

én, ha együtt laknék a barátommal, bevállalnám..

2014. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Sztem még nyugodtan várhatsz vele, nagyon fiatal vagy hozzá és kétlem h elég erős (testileg, lelkileg) ahhoz h a bajait cipeld a hátadon. Egyébként 25 és 35 között szoktak nagy átlagban. Legalább várj vele 5 évet és addig fizikailag is erősödsz és lelkiekben is feltudsz készülni.


Sok Sikert! :)))

2014. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát mi nem tudjuk megoldani. Új kérdést kérünk.
2014. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én azért költöztem hozzá mert egy munkahelyen dolgozunk és ahol én lakom onnét nehéz bejárni. Így egyzerűbb volt az összeköltözés, amit ő ajánlott fel.
2014. dec. 29. 16:18
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Na kedves korkülönbséges, nem lesz semmi gond, szeretjük egymást párok, itt bukik ki a történet
2014. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Felhozta tegnap este szex után hogy ha tabletta mellett teherbe esnék mit tennék és mondtam neki hogy valószínű, hogy elvetetném mivel nem egy egy szobás albérletbe szülném bele és szeretnék neki biztos jövőt teremteni. Erre ő volt felháborodva....
2014. dec. 29. 16:23
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Jogosan akadt. Az utódját, akit ő nemz akarod kinyírni? Jobb lesz,ha keres magának igazi nőt.
2014. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%

Hát jogosan volt felháborodva. Elég durva, hogy kinyiffantanád a közös gyereketeket.


Várj még, ha nem vagy felkészülve rá, ez olyan dolog amit mindkettőtöknek kell akarni.

2014. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jogos mivel ennyi idősen ő sem erre vágyott és igazán megérthetné hogy én ezt nem akarom. Minél jobban erőlteti annál jobban nem akarom.
2014. dec. 29. 19:30
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerintem jogos hogy nem az egyszobás albérletbe szülök 21 évesen egy gyereket.... Nem hagyom azt hogy nélkülözzön bármiből is... Pont azért tanultam hogy mindent meg adhassak egy nap a gyerekeimnek... Ennek nem most van itt az ideje... Mivel nincs meg a számomra fontos anyagi háttér.
2014. dec. 29. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!