Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a második randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a második randin szexet, ha komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Társkeresőn találkoztunk, más városban lakunk, úgyhogy viszonylag ritkán tudunk majd találkozni, de szinte folyamatosan beszélgetünk neten. Első találkozáskor csókolózás meg ölelkezés volt, azt mondta, belémszeretett és komolyan gondolja ezt az egészet, csak nagyon vágyik rám testileg is. Én szerelmes vagyok belé, csak nem tudom, mennyire normális második alkalommal már a szex.
2014. dec. 29. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs randihoz kötve. Ha sokat dumáltok amúgy neten akkor nyugodtan belefér ha mindketten akarjátok :) 24/F
2014. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire érett, mennyire vagy te érett, mennyire érett akapcsolatotok, mennyire törne össze ,ha mégse lenne belőle semmi dugás után.


Ha pl nagyon érettek ezek a dolgok sztem tök normális ha kiábrándul belőled, ha modnjuk 5 randi alatt nem dugtok, mert pl olyan nővel lenne boldog aki sok szexet akar.


akkor jobb ha ez az elején kiderül

2014. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert férfi,agy nélkül
2014. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő sokkal tapasztaltabb, mint én, nekem szinte semmi tapasztalatom nem volt előtte, de folyton csak azt ismételgeti, hogy mióta találkoztunk, én vagyok a mindene és velem szeretne lenni nagyon hosszútávon is majd.
2014. dec. 29. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy van nője. Akitől elszökik néha hogy dughasson valakivel. Akit lehet szédíteni, szépeket mondani neki, hogy nedves puncival várja amikor lemegy hozzá.
2014. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs nője :)
2014. dec. 29. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ/ ne dőlj be,ha kedves az életed,még jó hogy azt mondja,amit hallani akarsz,férfiak és az igaz szavak..? nagyot fogsz csalódni,ebben az emberben,mert dobni fog amint megkap
2014. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert ha igazán szeretne nem hozta volna fel a témát már,a második randin könyörgöm,ennyire hulye nem lehetsz
2014. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7# Ott pont.


Kérdező. Szédít, tuti. Pasiból vagyok, ha nincs senkim én is lehoznám a másiknak a csillagokat is csak dughassak már.

Akitől komolyabb dolgot akarok:

1 Alaposan megismerem, nem chaten, nem egy randi után.

2 Ha azt mondja a csajszi hogy várjuk vele, akkor várunk vele nem erőltetem. Többet ér egy kivárós sex az igazival, mint a uccuneki.

3 Nem a világ másik felén keresem.


Ennyi.

2014. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de ő nekem az igazi. mindegy, nem ismeritek a hátteret, így nem lehet megítélni, felesleges volt a kérdés
2014. dec. 29. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!