Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt hitted tetszel valakinek (mert olyan jeleket adott, sokat nézett stb) majd kiderült, hogy nem és pofára estél?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon rossz volt. :(


19/F

2014. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. 19F
2014. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bővebben is kifejthetitek.:) mi volt,hogy derült ki h nem,stb
2014. dec. 29. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen:D 18/F És azóta is vihognak rajtam :')
2014. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát semmi extra nem volt,régebb óta beszélgettünk facen,aztán ugyanabba a suliba jött,de amikor odamentem hozzá a szünetben,mindig elhúzott valami ürüggyel. Először azt hittem,hogy szégyenlős vagy valami,de amikor bevártam a buszmegállóban akkor megkaptam a figyelj,maradjunk barátok..hát köszi szépen.
2014. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször is, mint szerettem volna.

Pl: kiderült, hogy kapcsolatban él, vagy épp randizott valakivel, esetleg rajtam keresztül akart megszerezni más lányt, vagy szimplán csak a sulis jegyzeteimet akarta.

2014. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!