Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült valakinek újrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek újrakezdeni a kapcsolatot, megbízni a társába, ha kiderült, hogy rendszeresen és régóta félrejár a partnere?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megengedi ezt magának, annak a továbbiakban sem lesz akadály egy kis mosolyszünet ellenére sem...
2013. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igazából olyan Hujbert Feri féle az eset.

Neki a világ legtermészetesebb dolga, hogy akivel tud, lefekszik, évek óta. Ez most derült ki, bevallotta.

Eszébe sincs megváltozni, szerinte az okos nő, tűr, az okos nő megérti ezt, hogy a férfiak márcsak ilyenek.

Tudom, én is hibás vagyok, hiszen 4 év alatt 3 pici gyerekünk lett, de neki az ízlése is megváltozott, a huszonéves 50kg-osokra mászik, én soha nem voltam az a girhes típus, normális, nőies alkatom van, ami szerinte most nem trendi, nem divat és kell neki a változatosság.

Most tényleg, hallottatok már ilyet?

35 felettiek vagyunk

2013. nov. 28. 21:40
 3/18 anonim ***** válasza:

És Te még vele vagy??

Most derült ki? Te eddig semmit se sejtettél?

Szerintem az okos nő kivágja az ilyen pasit, mint macskát szarni...

2013. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ja, 3 pici gyerekkel :( eszébe sincs gyerektartást fizetni, mondta.

Lakást béreljük.

Egyébként jól éltünk anyagilag, nekem is van gyedem, csakhát nem úgy terveztem, hogy egyedül fogok 3 gyereket felnevelni, sem fizikailag, sem anyagilag, sem érzelmileg.

És ne gyertek azzal, hogy annyit vállaljon a nő, ahányat el tud tartani. mert, mint írtam, én családban szerettem volna, ha felnőnek.

ennyire kényelmesnek érezte a helyzetet, hogy ezt megteheti. otthon az idióta feleség a kölkökkel, ő pedig szórakozik, szabadon él......

2013. nov. 28. 21:59
 5/18 anonim ***** válasza:

Nahát, tudod mikor tűrném tovább, hogy ezt csinálja velem. Én biztos kivágnám a fenébe. A ruháit meg bőrönd nélkül kihajigálnám az utcára, azalatt az idő alatt, amíg Ő a huszonéves 50 kg plázababákkal szórakozik.

Nem érdekelne, hogy egyedül maradok 3 kicsi gyerekkel, biztos em lenne könnyű, de legalább nem lenne gyomorgörcsöm attól, hogy az idióta férjem kivel kavar éppen. Meg mi az, hogy nem fizet gyerektartást? Igazából mire kellesz te neki?

2013. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát azt nem ő dönti el, hogy fizetne e gyerektartást...Ha intézkedsz gyerektartás ügyében, kutya kötelessége fizetni. Behajtják rajta egyébként.


Bár ha még mindig vele vagy ezek után, akkor ne panaszkodj.

2013. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még mielőtt elfelejtem. mivel ilyen szabadosan él, jobb ha a veled való szexhez gumit húzatsz vele, nehogy megfertőzzön valami nyavalyával. Már ha szexeltek.
2013. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem szexelünk, mert szerinte undorító vagyok, illetve nekem sincs hozzá gyomrom. meggyűlöltem.

mire kellek neki? míg nincs munkája, eltartsam a gyedemből, és a gyerekeit ingyen neveljem. ingyencselédnek tart, mondta.

de hogy fizessem ki az albérletet és hogyan éljek meg 3 gyerekkel, ha egy fillért sem fizet?????? hónapok amíg a Bíróság megítél bármit is, ha nincs bevétele, akkor tizenezerforintot előlegez a Bíróság.

2013. nov. 29. 16:41
 9/18 A kérdező kommentje:
Számtalanszor elküldtem, hogy takarodjon, azt mondta, hogy majd akkor megy, ha beindul a boltja, akkor lelép és elperli a gyerekeimet, hiszen márcsak 1 évig kapok gyedet, utána éhendöglök szerinte. Nem költözik el, jön a bérleti szerződéssel, hogy ő is bérlő, sehova nem megy, amíg ő nem akar.
2013. nov. 29. 16:47
 10/18 anonim ***** válasza:

bírósághoz kell fordulni.


Nem tudom pontosan hogy is van de az teljesen biztos, hogy Úgy is elintézhetik, hogy az állam megelőlegezi neked a gyerektartást, és a gyerekek apján fogják behajtani (hogy ne kelljen rá sokat várni)

2013. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!