Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a legfontosabb embert az eletemben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleg sok kapcsolaton vagyok tul es nem hittem mar abban hogy fogok tudni szeretni valakit. Utana talalkoztam vele kb 2 hete. Vegig egyutt voltunk egyutt is aludtunk es boldog voltam vele. Aztan egyik este elkezdtem csokolgatni a nyakat es sikerult felizgatnom, mondogatta hogy ne de tovabb izgattam es megtortent. Aztan azt mondta hogy nem volt erre felkeszulve es csalodott bennem es megszuntem szamara letezni. Mit tegyek?
2014. dec. 29. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Annyit tudsz tenni, hogy tanulsz a hibáidból. Azzal érsz most a legtöbbet.


17/L

2014. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lödd le
2014. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elbasztad. Így jártál.

Nem akarta, gyakorlatilag megerőszakoltad.

2014. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekelted mert meglátott benned valamit.Mivel könnyen oda adtad magad neki pedig Te leírod,hogy szólt,hogy Ne! ezek után elvesztetted a varázsodat a szemében. Nem sok mindent tudsz csinálni :/
2014. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt nem értem igazán...
2014. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Éld tovább az életed. :)
2014. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 hét volt a kapcsolat?

Hát mindenesetre neki nem te voltál a legfontosabb :)

2014. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem kellett volna el kapkodnod, de torodj bele es legy ralista, fogadd el!
2014. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( lehet hogy nem kellett volna annyira eroltetni ezt a dolgot, hanem megvarni mig ő lép. Max sok idő mulva nylerheted vissza a bizalmát. :(
2014. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 hét alatt lett a legfontosabb ember? Az előzőekről ezt csak egy hónap után gondoltad.

No para, lesz másik, ahogy eddig is lett.

2014. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!