Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem az egyik legfonto...

Elvesztettem az egyik legfontosabb személyt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Elég régóta együtt voltunk, 2. -ban jött a mi sulinkba, most megyünk 7.-be. 5. Óta kezdtek el változni a dolgok. Egyszerűen nem tudom mi a baja. Amikor elmondtam neki (többször is..) hogy nem így kéne bánnia velem, ő csak röhögött rajtam. Nagyon fáj hogy ezt teszi, mert ő volt az egyetlen, akivel bármit meg tudtam osztani, ő volt az egyetlen aki igazán meg tudott nevettetni. Annyira szerettem.. Egyszerűen minden megváltozott. Azóta megaláz, kövérnek és rondának tart,(amit igazából titkosan írkált a többieknek) kényes p*csának szólít stb. Nem tudok mi történt vele. Igazából nem tudom mit tegyek, hiszen ő volt a legjobb barátnőm, Vivien, de nem hinném hogy érdemes lenne vele újra barátkozni, ezek után. Szerintetek mi baja lehet?

2014. aug. 9. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, velem még sosem volt ilyen, én a barátnőmmel sokszor vesztem már össze, de végül 2 napon belül visszataláltunk egymáshoz, így már kb. 1 éve ha vitázunk is, másnap megint rendben van minden, mert tudjuk hogy fontosak vagyunk a másiknak, ezért már össze se tudunk veszni.


Talán a viselkedésed nem tetszik neki, vagy leégeted sokszor, vagy kínos neki a közeledben lenni, bár ő akkor nem éppen egy igaz barát. :( Milyen az hogy lehordja mindennek a háta mögött a legjobb barátnőjét? Nem lehet az, hogy ez a "legjobb barátnő" csak egy oldalú megitélés volt? :o :/ Nem elkeseríteni akarlak, de lehet csak kihasznált téged, szerintem ess túl rajta, és próbálj másokkal barátkozni, biztosan megtalálod a feled! :)

2014. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(1. válaszoló vagyok) Ha pedig nagyon durvákat szól be neked, nyugodtan menj oda hozzá és mondd neki vissza, állj ki magadért, én már ugy képen töröltem volna hogy csak szállt volna redbull nélkül. :D Vagy beszéld meg vele hogy mi történt köztetek, talán ez a legjobb megoldás, remélem tudtam segíteni, én most megyek 8.ba 13/L ha van kedved irj privit ott kibeszèlhetjük. :D
2014. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xD nem tudok egyébként más barátokat szerezni mert kb mindenki utál xD nrmtudom miért esküszöm, néha csúnyán beszélek, de van egy kb pontosan ugyanilyen csaj, akit bezzeg mindig megsajnálják ha valami baja van. Egyébként is idősebbekkel sokkal jobban kijövök mint ezekkel az abnormálisakkal. 2 éves vicceket szoktam nekem mondani baz+ az interbetről xD és azért hívtam én legjobb barátnak, mert tényleg az volt amíg nem viselkedett így. Én sosem aláztam meg..amikor meg próbáltam, hogy visszaadjam, akkor egyszerűen letagadta. De én nem tudnám letagadni ha igaz.. Bár nagyon sokat sírtam miatta, akkor úgy látszik örökre ilyen marad ezután velem szemben.
2014. aug. 9. 07:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nem is vagyok olyan durva mióta ennyit bántott, mert nagyon megviselt. Inkább visszahúzódó lettem azóta. Inkább maradok a grafitnál meg a rajzfüzetemnél xD
2014. aug. 9. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem félreismerted, de az is lehet, hogy csak stílust váltott ebbe te se szólhatsz bele.. Én a barátnőmmel 6 évig voltam "LB" aztán folyamatosan megváltoztunk, persze a mi kapcsolatunk egész más mert mi azóta is jóba vagyunk sokat beszélgetünk de nem vagyunk LB-k. Lehet, hogy nem vetted észre és ő már régóta nem akart veled barátkozni, erről te nem tehetsz más barát után kell nézned. HA mindenki utál az elég nehézkes mindenkihez menj oda és beszélj velük, rendezd a nézeteltéréseket, békülj ki mindenkivel. Fontos, hogy ne tapadj rá senkire mert akkor meg fognak utálni. Inkább legyél mindenkivel. Nem tudom, hogy miért nem szeretnek a többiek, de az is lehet hogy a volt barátnős hangolt mindenkit ellened, szval vele is beszéld meg a dolgokat és mondd meg neki, hogy nem akarsz már a legjobb barátnője lenni csak legyetek jóban, és vele is tisztázd a félreértéseket. :D

2014. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!