Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon maradi lennék, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi lennék, ha ezek nálam kizáró okok párkeresésnél? Lányok ezt túlzott elvárásnak tartanátok?

Figyelt kérdés

Nem alakítanék ki párkapcsolatot olyan lánnyal, aki:

- a nemére hivatkozva azt gondolja, hogy tehet olyat amit a párja már nem (gondolom egy értelmes nőnek se kéne olyan férfi aki úgy gondolkozik, hogy ezt meg azt megteheti mert ő férfi)

- nem akar felelősséget vállalni a tetteiért

- nem őszinte, nem mondja el a problémáját hanem elvárja, hogy kitaláljam

- drogozik (én sem drogozok)

- cigizik (én sem cigizek)

- alkoholista (én is csak mértékkel iszok)

- chippandale showkra jár, ilyet akar rendelni (én sosem voltam sztriptízbárban vagy olyan helyen ahol hiányos öltözékű nők szórakoztatják a közönséget és nem is tervezem hogy ilyet tegyek, nem tartom vonzónak az ilyen nőket, ha valaha is lesz legénybúcsúm ott biztos nem lesznek)

- radikális feminista (gondolom a nőknek sem jönnek be a hímsoviniszta férfiak)

Ezek a feltételek (illetve a férfi megfelelőjük) rám is vonatkoznak (lásd a zárójeles részeket). Ezek ma már túlzott elvárásnak számítanak? Vannak még olyanok akiknél a fentebb leírtak kizáró oknak számítanak?

24/F



2014. dec. 29. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam,hogy a chippandale show néhány nőnél hétköznapi dolog :D
2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez egyáltalán nem maradi. Ezek teljesen korrekt elvárások.
2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyáltalán nem túlzott elvárások, érthetőek.
2014. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fejében van egy "kislista"... ha nem is tudatosan.


Sok félék vagyunk, más igényekkel. Neked ez tetszik, és úgy gondolom találsz ilyen lányt.

2014. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányként ugyan ezek-illetve persze férfi megfelelőjük- az elvárásaim.

17/L

2014. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem túlzott elvárás, de kompromisszumokra képesnek kell lenni egy kapcsolatban. Én is és a párom is az átlaghoz képest (fogjuk rá) visszafogott, felnőtt emberek vagyunk. (Ezalatt nem karót nyeltet értek.) Úgy hiszem - javíts ki, ha tévednék -, hogy amit te keresel egy nőben, az már ez a felnőtt mértékletesség. Ami sajnos nem mindenkiben jelentkezik huszonévesen. Sőt, néha később sem, de vannak még ilyen lányok. Nekem is hasonló mércéim vannak, de van, hogy nem számít, ha nem passzol bele a másik fél tökéletesen, hiszen én sem vagyok az. (Nem kezdek el a szerelemről mesélni...) Párom például iszik - mértékkel, bár az ő mértékét én soknak tartom -, én pedig talán feministább vagyok, mint kéne. És igen, véres szemmel nézek a hímsovinisztákra.

22/L

2014. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

@NS88

Azért írtam, mert vannak olyan lányok akiknek az a természetes, hogy nőnap, lánybúcsú vagy akármilyen random csajbuli nélkülözhetetlen része a vetkőzős fiú és ha egy férfi is a kételyeit fejezi ki akkor egyből zuhognak a hímsoviniszta, szexista jelzők a szájukból. Bezzeg amikor a pasijuk csak poénból felemlegetett egy sztriptíztáncosnőt akkor habzó szájjal ellenkeztek és azt mondták, hogy a nők megtilthatják a pasijuknak a sztriptíztáncosnőt, de a pasiknak tűrni kell azt hogy a csajok meg vetkőzős fiúkkal szórakoznak. Nem egy haverom járta meg ilyen nővel. Úgyhogy inkább passzolom az ilyen nőket.

2014. dec. 29. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és ha neked ezek jönnek belülről, akkor hiába mondják, hogy maradi vagy - akkor is ezeknek megfelelő barátnőd kell keresned, mert a megalkuvásból semmi jó nem sül ki.


19/L

2014. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Szegény koca kocka!
2014. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Haha én elbuknék. :D chippandel showra pont nem járok, de van, hogy filmeket, előadásokat csak azért nézek meg, mert jótestű félmeztelen hapsik vannak benne. Edzésre is jártam így egy ideig. Ettől függetlenül engem az se érdekel, ha a srác is nézelődik, amíg hűséges.

Ennyi, gyarló vagyok. :'(


Szerencse, hogy a barátomat nem zavarja. :D de ezt leszámítva a többi pont se tűnik nagy dolognak, úgyhogy biztos találsz majd ilyen lányt.

2015. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!