Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság nagyképűségnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagyképűségnek, túlzott elvárásnak számít egy lánytól, ha azt szeretné, hogy a férfi küzdjön meg érte?

Figyelt kérdés
Nem a kisstílű játszmázásról beszélek... hanem amikor a lány nem akar mindent egyből. Amikor szüksége van rá, hogy minél jobban megismerhesse a férfit és megbízhasson benne, mert enélkül nem tud neki megnyílni, semmilyen formában. Én elég visszahúzódó vagyok és nem egykönnyen nyílok meg. Úgy vettem észre, hogy emiatt túl nehéz esetnek számítok, nem szívesen "vesződnek" velem, inkább keresnek mást.
2014. márc. 9. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy saját ritmusa, keress ehhez illő partnert. Ez sem nem nagyképűség, sem nem erény.
2014. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Csak gondold magas a férfi helyébe.

Odamész beszélgetni stb. mire a lány hűvösen,kelletlenül reagál,azon töprengsz mikor fog elküldeni a francba..


Ha látom hogy valaki tesz a fejemre akkor kultúrember révén nem erőltetem rá magam.

2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Én meg úgy vettem észre, hogy a visszahúzódó lányok előszeretettel, szinte azonnal szétteszik a lábukat a nagydumás srácoknak amíg a szerencsétlen másik közben küzdene érte, így nem is csoda, hogy nem vesződnek.
2014. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem számít nagyképűségnek, ha te is beleteszed a saját részedet az egészbe és nem csak otthon ülve elvárod, hogy küzdjenek meg érted. Illetve ha nem versenyezteted direktbe a férfiakat, mert ennél nagyobb aljasság sincs. :)

Egyébként meg emancipáció van. Miért is csak a férfinek kellene küzdenie a nőért? Ha találsz egy értékes férfit, küzdj érte te is. Érem két oldala...

2014. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ha sokáig teszed a 'jégkirálynőt',a férfi hamar meg fogja unni.
2014. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ez azon múlik,mit jelent a "megküzdés".

Ha csak arról van szó,hogy igényled a kapcsolat fokozatos elmélyülését,és nem akarsz egyből a közepébe vágni,akkor szerintem teljesen jogos igény,sőt. Én jobban értékelek egy nőt,akivel fokozatosan épül ki a kapcsolat,mint akivel az első randin elindul a papás-mamás.


Ha viszont a "megküzdés" azt jelenti,hogy elvárod,hogy a férfi kepesszen érted,miközben te nem adsz bele semmit a kapcsolatba,akkor igen: nagyképűség és irreális elvárás.

Ha én veszem a bátorságot és kezdeményezek egy lánynál,akkor igenis elvárom,hogy adjon pozitív visszajelzést,és lássam,hogy megéri további energiát belefektetnem az egészbe. Ha viszont játssza a megközelíthetetlent és tojik a fejemre,ugyan miért erőltessem tovább a dolgot? Miért lenne ő értékesebb,mint én,hogy nekem erőlködnöm kelljen a kapcsolatért,miközben ő semmit nem csinál?

2014. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy írják.

Van azért egy határ ami már sok.

És ha egy értelmes férfiről van szó akkor nem árt ha te is teszed néha neki a jót, ne csak egyoldalú legyen.

2014. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miben másabb a nő mint a férfi?

Ennyi erővel a nők is küzdjenek meg a férfiért.

Nem akarok bántani, vagy kritizálni senkit.

Egyszerűen nem értem hogy ha 2 ember tetszik egymásnak miért nem lehet szimplán csak megismerni egymást. Én így jöttem össze barátnőmmel. 23/F

2014. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Egyszer talán majd összejön... :)
2014. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, én is csak olyan férfival vagyok hajlandó ágyba bújni, ako véresre vert másik 4et, és megölt egy afrikai elefántot a puszta fogaival.
2014. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!