Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye jól gondolom, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom, hogy az már nagyon szánalmas amikor képtelen voltam odáig eljutni, hogy a barátnőmet először megcsókoljam és neki kellett?

Figyelt kérdés
Ma már ebből nem származna semmi problémám, könnyen megy. Az elején féltem, hogy elrontom, iszonyat gátlásos voltam holott régen túl vagyok már a kamaszkoron. Tudom, hogy ez a fajta attitűd problematikus finoman szólva, mégis annyira félénk voltam, hogy szinte a kezem is remegett. Hogy miért? Elégedetlen voltam magammal és féltem, hogy elrontom, mint ahogy először furcsa is volt. Elég nyilvánvaló, hogy egyetlen lány, főleg nem nő sem létesített volna semmilyen kapcsolatot velem érthető okokból. Főleg a mai világban amikor minden a férfidominancia. Azon gondolkodtam anno, hogy fizetek a szexuális szolgáltatásért, de az utolsó pillanatban mindig visszahátráltam és szerintem jól döntöttem.
2014. dec. 30. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a szanalmas kategoria.

Mint irtad, azota osszeszedted magad. Az en elso szerelmem is annyira felenk volt, h hosszu honapokig kerulgetett, mire le mert szolitani.

Ha remego kezzel is, de ott voltal, eljutottal odaig, megcsinaltad, ahelyett, h itt keseregtel volna, h nem megy ezert-azert.

Ebbol merits erot!

A lanyok sem egyformak, ahogy a pasik sem mind a szexre mennek. Egy kicsit erzekenyebb lany atlatja, h mi a helyzet es segit, ha tetszel neki. Ahogy tortent is. A legtobb srac ott szurja el, h nem a megfelelo lanyt valasztja.

2014. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy csak a mai világban van férfidominancia? Szerintem egyre kevésbé jelentős...

Amúgy nem tartom szánalmasnak. Az önmegvalósításhoz meg köztudott, hogy először magadban kell rendezni a dolgokat.

2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hogy fogsz akkor szexelni, dublőrt fogsz haszhasznalni?
2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az utolsó válaszolónak: már túlestem rajta, így nem okoz gondot.
2014. dec. 30. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nezz eroszakos es dominans noket . Ok orulnek, ha nyomulhatnak Rad. Csak latsszon Rajtad, h olyan tipus vagy es hamar bevonuod az ilyen noket. Semmi se szanalmas. Mindenfele pasira szukseg van. N
2014. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól van akkor "tulestel" rajta és nem fájt?
2014. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már bocsánat kedves válaszoló de remélhetőleg egyáltalán nem. Akkor még nem is féltem annyira és jobban sikerült mint gondoltam.
2014. dec. 30. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
És azóta nagyobb lett az önbizalmad?
2014. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A válaszom egyértelműen igen.
2014. dec. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!