Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit nézték először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit nézték először egy lányon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tartom magam szépnek, bomba nőnek, meg még annyira sem. Az ismerőseim szerint, mégis támadnak rám. Kíváncsi lennék, hogy miért lehet.
2014. dec. 30. 13:52
1 2
 11/17 PearlDiver ***** válasza:

Először vagy a haját veszem észre, főleg ha hosszú és kiengedve hordja, vagy az alakját úgy összességében. Ebben pl segít ha szép formás feneke van.

Ha felkeltette az érdeklődésemet, akkor általában megpróbálom meglesni az arcát, és ha ilyesmit látok, az esztétikai gyönyörrel tölt el: [link]

Adott helyzettől függ, meg pl. a ruhájától, de a melle többnyire csak ezután szokott feltűnni.

Ha esetleg kezet fogok vele, nagyon tetszik ha apró, törékeny a keze, főleg ha nem hideg.

Ha még mindig van lehetőségem nézegetni, akkor tetőtől talpig megvizsgálom és elképzelem bizonyos helyzetekben ;)

2014. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 2Laci válasza:
Hátulról a fenekét. előröl a kebleit. minden mást ezek után.
2014. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát képet nem tudok csatolni, mert nem tudom, hogy kell (sosem voltam gépzseni :D)Aranyszőke, göndör, hátközépig érő hajam van, sötét zöld, nagy szemem, hosszú, vékony ujjaim, hófehér bőröm, normál csípőm, viszonylag nagy melleim, és keskeny derekam. Hosszú, fekete szempilláim vannak.166 cm vagyok és kb. 54 kg. Állítólag "cuki" vagyok, mármint az egész megjelenésem. Kb. Mint hófehérke szőke hajjal :)
2015. febr. 11. 22:58
 14/17 PearlDiver ***** válasza:

Ezen ne múljon kedves Kérdező :)

Összeraktam neked egy kis segítséget:

[link]

Nagyon kíváncsiak vagyunk ám rád!

2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszike, majd, ha eljutok egy számítógépig, akkor tudok feltenni
2015. márc. 3. 08:43
 16/17 PearlDiver ***** válasza:
Úgy látom jobb későn, mint soha ;-)
2015. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

öhm... hát nem ez a legjobb kép rólam, de mindegy. nem látszik a szemem színe, a hajam kicsit göndörebb normál esetben.

[link]

2015. márc. 5. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!