Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgősen döntést kell hoznom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen döntést kell hoznom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a döntést csak én hozhatom meg, de segítséget szeretnél tőletek kérni.

3 éve vagyok a párommal. A kapcsolatom egy darabig minden szempontból ideális volt, de egy ideje nagyon megbántott, amiről nem tud(sose ér rá találkozni velem, elfogadható okokból, de csak 20 percre lakunk egymástól).

Nos, a lényeg, hogy áthívott Szilveszterezni, de én NAGYON nem akarok átmenni. Ha nem megyek át biztos, hogy szakítani fog velem, előre megbeszéltük az együtt SZilveszterezést, de én olyan rosszul vagyok, nem jutok egyről a kettőre az érzéseimmel kapcsolatban. Most legszívesebben itthon maradnék, tisztáznám az érzéseimet.

Este fog hívni telefonon, hogy megbeszéljük a holnapot, így két lehetőségem van:

vagy minden rossz érzét félre téve, a kapcsolatom iránti bizonytalanságot, undort(sajnos ez is megjelent) átmegyek a barátomhoz, lesz ami lesz, vagy pedig lemondom, ezzel lehet vége a kapcsolatomnak, és akkor meg ennyi.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Abbanr eménykedtem hogy jön valami segítség, hátha tudok dönteni, már napok óta próbálom rendbe tenni a kapcsolatom de nem megy.:( Volt valaki így?

Kérlek, aki csak lehurrog, hogy milyen hülye hisztis vagyok, meg, hogy le kéne lőnöm magam, azok ne írjanak, tényleg eléggé ki vagyok emiatt, így inkább az írjon, aki, ha negatívan is, de tanácsot fejezne ki. Köszönöm!!!


2014. dec. 30. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vágysz a közelségére akkor kár eröltetni bármit is. Te is tudod magadban,hogy nem akarod már ezt a fiút igazán. :)
2014. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolatban azért akarj lenni, mert boldog vagy benne, ne azért, hogy benne legyél.

Ha undorodsz a gondolattól, hogy átmenj, akkor ne menj.

Ha undorodsz a kapcsolatodtól, szakíts te magad.

Nem tudom, hogy hogyan jutottatok idáig, de valószínűleg nem tegnap jött rád ez a "hiszti".

Ha nem tudtok egymással zöld ágra vergődni, akkor nincs értelme, hogy együtt legyetek.

Együttérzek veled... :)

25F

2014. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd át, hogy beszéljétek meg - ha nem megy nem kell erőltetni, dönts vele közösen...
2014. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tiszteld meg a barátodat azzal, hogy szakítasz vele.
2014. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha azért szakít, mert holnap a megbeszéltekkel ellentétben nem mész át, mert nincs benne megértés, akkor a kapcsolatotok annyit is ért.
2014. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj el hátha megoldódik minden
2014. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek, hogy írtatok, nagyon sokat jelent!

Aki mondta, hogy nyilván nem ma kezdődött, annak igaza van. 2 hete kezdődött, hogy a barátom mindig hülye indokokkal mondta le a találkozást, ami igaz volt, de hülye indok, ha meg megharagszom, azt hitte volna nem értem meg, így tűrtem.

Most hétfő óta nem találkoztunk(múlthét hétfő), de ma meg vásárolni ment a legjobb barátjával.

De elmondja, hogy mennyire imád, meg minden. Én igyekeztem megértő lenni de teljesen elkezdtem kiábránduli, mindamellett, hogy szeretem.

Köszönöm a meglátásaitokat, és mindenkinek.

Jól esik, hogy segítetek.:)

2014. dec. 30. 17:44
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
Jelezted neki, hogy úgy érzed mintha nem akarna látni? Vagy csak alig? Nem lehet hogy félreértés?
2014. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De, tuti, hogy félreértés, de az, hogy sose ér rá, úgy, hogy 20 percre lakunk egymástól, az rosszul esik.

Tudom, hogy akar látni csak nem tudja megoldani, de szerintem akit szeretünk arra van időnk.

Csak egy példa:

hétfőn találkoztunk, kedden nem volt jó neki mert Pestre ment(előtte már 3-4 nap nem volt jó neki szintén mert Pestre ment de én nem mehettem vele), szerda Karácsony, csütörtök vendégek, péntek vendégek, szombat garázst szerelt, vasárnap szintúgy, hétfőn beteg lett, ma elméletileg beteg, így velem nem tud találkozni, mégis bement a haverjával Pestre, mert neki megígérte.

Velem egyik nap nem tudott találkozni, hiába beszélem meg azzal jön, hogy nem tehet róla.

2014. dec. 30. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!