Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgősen új életet kezdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen új életet kezdeni, kilépni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat rizsázni.

19 éves vagyok, 3 éve vagyok párkapcsolatban.

Nem tudom, hogy ez milyen viszony közöttünk. Lelkiekben egyezünk, mindent megtudunk beszélni a másikkal, mégis, amióta vele vagyok, úgy érzem, mindenki mást elvesztettem.

Szakítani nem tudok, annyira szükségem van rá, hogy pánikrohamaim voltak, ha össze vesztünk.

Ha meg vele kell találkoznom, nem akarok.

Annyi mindenkivel beszélgettem erről(orvosok, család, tanárok), mégse jobb, sőt, úgy veszem észre, hogy a körülöttem levők lemondtak rólam. Tudom, hogy annyi, hogy szakítok, de valamiért nem tudom megtenni.

19 évesen örökre boldogtalan maradok?


2014. nov. 11. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még előtted az élet. Nagy levegő, tedd meg amit tenned kell, a családod biztos támogatni fog.
2014. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te 19 évesen örökre boldogtalan AKARSZ maradni.
2014. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak elhiteted magaddal, hogy már úgy érzed nélküle nem tudnál lélegezni. Minden de tényleg minden ember elvan magában is! Azért jövünk össze valakivel, mert vele jobb. Sokkal jobb és ezért elnézzük a hülyeségeit is.


Első hozzászóló jól mondta. Nagy levegő.

2014. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha köztetek nincs semmi gond, akkor nemértem, hogy mért akarod otthagyni? a barátokért, akik amúgy csak úgy lemondtak rólad?!
2014. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Igényed van erre a szorongásra, mert hatalmas érzelmi töltetet hoz létre benned, amivel foglalkozhatsz. Még, ha rossz is, legalább érzed, hogy élsz.
2014. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet nem szerelem hanem csak ragaszkodás..megszokás...az egyedülléttől való félelem!!!!!
2014. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért érzed úgy, hogy mindenki mást elvesztettél? Elhanyagoltad a barátokat? Esetleg vedd fel újra a kapcsolatot olyan emberkékkel, akikkel valamikor jóba voltál, találkozz velük, mozdulj ki. Sokan beleesnek abba a hibába, hogy amikor kapcsolatban vannak, elhanyagolják a családot, a barátokat, mindent.. de egy idő után eljön az, hogy rájössz, hogy igenis szükséged van barátokra. Ez sokat segíthet abban, hogy a kapcsolatodban is jól érezd magad. Kellenek a külön élmények is, 3 év után is. :) Hajráá!


22L

2014. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!