Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenlegi barátnőm nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi barátnőm nem tudja elfelejteni a volt paliját, aki faképnél hagyta, mit lehet tenni hogy elfelejtse? Nagyon nehezen megy neki.

Figyelt kérdés
és e miatt engem nem tud teljes szívből szeretni, viszont én őt igen, ezért szeretném ha meglenne oldva ez a probléma
2014. dec. 30. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
kuplungos a csaj, hagyd a fenébe.
2014. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez ellen szerintem nem lehet tenni semmit..Nem kellett volna addig kapcsolatba mennetek mig nincs túl a másikon..


Vagy miért nem tudja elfelejteni?

2014. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, ilye kapcsolatot sose akarok. A csaj sose fog igazábol szeretni. Potlék vagy
2014. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a barátnődnek kell lesakkoznia magában. Eleve,ha tudta,hogy még az exéhez ragaszkodik nem kellett volna Téged hülyítenie,hanem hagyni hagy tudja feldolgozni magában. Ezzel sok mindent nem tudsz csinálni,amíg magában nem rendezi a dolgokat. Másik lehetőség: megadsz neki mindent amit csak tudsz,de ,ha ez sem segít akkor rajtad áll vagy bukik,hogy meddig húzod ...
2014. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még most dobd ki.
2014. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól átvert téged ez a ribi, jó nagy hülyét csinált belőled.

Milyen érzés pótléknak lenni? Jó szar, mi?

2014. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottak? :(


Egyébként a lányok könnyebben felejtenek, mint a fiúk, viszont ha egy hónap múlva is ez lesz a helyzet, akkor nem illetek össze, mert nem vetted át a helyét a szívében.


19/L

2014. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azonnal szakíts! Ennek semmi értelme sincs így. Egyáltalán hogy voltál képes úgy összejönni vele, hogy még az előző bakjába van beleesve?
2014. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy sosem lesz megoldva ez a probléma. Szerintem jobban járnátok mindketten, ha szakítanátok. Én is nemrég szakítottam, nem viselt meg annyira, hogy depizzek, sírjak, ne mozduljak ki a lakásból, de még mindig bennemvan az ex, sokszor eszembe jut, elképzelem, hogy lehetnénk még együtt, stb. Ettől függetlenül ismerkedek, beszélgetek, de nem vágyom komoly kapcsolatra, épp azért, mert tudom, hogy nem tudnám magam átadni a dolognak és ezt érezné rajtam az új pasi is. Ami meg rossz érzés lenne, ahogy neked is az. Nem akarom, hogy valaki pótléknak érezze magát, pedig most még mindenki csak az lenne. Összehasonlítgatnám vele, biztos sokszor szóba is hoznám őt, mert a barátnőimnek is sokszor felhozom még sajnos. Én egyelőre csak laza kapcsolat miatt ismerkedem, van is jelenleg egy szexkapcsolatom, ahol csak ennyit jelentünk egymásnak, és nincs abból gond, ha valaki még érzelmeket táplál az exe iránt.
2014. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!