Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beleőrülök, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleőrülök, hogy nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve szakítottunk a legutóbbi barátommal (nem o volt az első barátom, de az első (és eddigi egyetlen) nagy szerelmem igen) akivel 8 hónapig voltunk együtt kisebb megszakítással. Nagyon nagy szerelem volt, de mindketten beleorultunk a feltekenysegbe, es végül ő mondta ki, hogy vége (amúgy 2 evvel idosebb nalam). Rettenetesen megviselt a szakítás, kórházba kerültem, annyira kikészültek az idegeim, 3 hónapig minden nap sirtam...aztán ahogy telt az idő, kezdtem helyrejönni, voltak más fiúk is az életemben(mondjuk csak futó dolgok, 1-2 hétig, de mindegy), a lényeg hogy egyenesbe jöttem nagyjából. De kb. másfél hete, a nyílt utcán, teljesen véletlenül összetalálkoztam a volt barátommal, és azóta minden a régi. Nem birok enni, tanulni, minden nap eszembe jut Ő és az együtt töltött idők, folyton a közös képeinket nézem, van hogy egész éjjel nem alszok,mert sírok, teljesen kikészít....

Nem tudom mi történik, és hogy mit tegyek, tényleg kezdtem úgy érezni, hogy már kiszerettem belőle és továbbléptem, de ez a kis találka mindent megváltoztatott....

Ha valakinek van tanácsa vagy tudna segíteni, irjon lecci.

Elore is köszi, 17L



2014. dec. 15. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
1. lépés, hogy elfelejtsd. Töröld ki a képeket!
2014. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Toroldd ki a kepeket es beszelgess massal. Jot tenne a lelkednek

16/l

2014. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez forditva volt, a volt pasim volt képtelen túltenni magát egy 15 évvel korábbi!!!! Kapcsolaton. Elmondása szerint egyszer volt igazán és ÖRÜLTEN SZERELMES az életében, csak 1X, de az a lány otthagyta, szakitott vele. Akkor ö mentálisan sérült, sajnos ez miatt lett vége a kapcsolatunknak a volt élettársammal, mert folyton azt a nöt emlegette!!! 15 évvel ezelötti kapcsolat!!! Mondom, nekem nem kell olyan férfi, Aki velem kef*l de róla álmodik.....szerencsére nekem ilyen nem volt, én a realitásban élek
2016. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!