Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem egy érzéketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy érzéketlen ember?

Figyelt kérdés
Még tavasszal ismertem meg. Imádtam. Első pillanatban beleszerettem. Pontosan az a fajta érzés kapott el, amit a nagykönyvben is megírtak...Első pillanatban még úgy tűnt, hogy viszonzott a dolog. Mosolygott rám, csak engem nézett, velem töltött minden egyes pillanatot. (Egyébként egy ilyen márciusi kiruccanás volt a haverokkal. Ő új volt abban a társaságban.) Hát mondanom sem kell, minden szavát elhittem. Igaz semmi komoly nem történt, de abban reménykedtem, hogy ha hazajövünk onnan, folytatódik a dolog. Hát, csak azután jött a hidegzuhany. Közölte velem, hogy semmiféle kapcsolatba nem akar velem bonyolódni, mivel ő Pécsett tanul, én pedig Pesten. Aztán vége lett. Marhára fájt, de beletörődtem. Rá két hónappal ismét felbukkant. Pont addigra, mire már lett valakim. Mindent eldobtam miatta (tudom, én voltam a hülye...), mert előadta magát. Aztán megint magamra hagyott. Vége, semmi nem volt. Ebbe beletörődtem, és nem is reménykedem már. De valaki mondja meg, miért várja azt, hogy ezek után vágjak neki jópofát, és menjek el ismét arra a kis baráti kiruccanásra? Előre leszögeztem, hogy ez nem fog megtörténni...És most mindenki engem tart a szemétnek. Az én hibám lenne? Őszintén.
2014. dec. 30. 23:13
 1/7 RRR ***** válasza:
94%

nemcsak

nem a tied

ne menj


ez egy csótány

2014. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva igen, te.

Nem írtál semmi konkrétumot, hogy ő mit mondott vagy miket ígért, ebből azt tartom valószínűbbnek, hogy rád mosolygott és azt te egyből minimum lánykérésként értékelted majd amikor közölte, hogy nem szeretne semmi komolyat akkor ő lett a hibás holott ez nem így van.

2014. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végre egy ember, aki az én véleményemet osztja!
2014. dec. 30. 23:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tartom magamat olyan embernek, aki félreérti mások szándékát, de lehetséges, hogy én értelmeztem mindent félre, persze. Csak nekem valahogy nem jön össze az, hogy előbb egyetemet akar váltani, csak, hogy velem lehessen, következő héten pedig olyan ordenálé módon koptat le, ahogyan megtette.
2014. dec. 30. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok mint a leírt pasi.

Viszont bennem van annyi h 1 perc után megmondanám h "Ne haragudj de nem akarok semmilyen kapcsolatot"


Ez lett volna a legegyszerűbb.


Tőlem is kérdezte már egy csaj h "Nem e kell 1 b nő"

Én vetem a lapot és udvarosan lezártam.

Így ő nem csalódót én meg éltem tovább a megszokott életem.


Neki ezt kellet volna tenni ha lett volna benne csepnyi jó érzés.

2014. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha valaki nem akar (komoly) kapcsolatot. Csak könyörgöm, legyen már annyira korrekt, hogy ezt közli a nővel, ahogyan te is tetted, kedves harmadik válaszoló!
2014. dec. 31. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne készpénznek venni egy olyan ember szavát, akit még abszolút nem ismersz, hanem épp csak találkoztatok egy kiránduláson, és szépen nézett rád. Miért akarna bárki egyetemet váltani meg elköltözni egy vadidegen csaj miatt? Ugyan már. Eleve naiv voltál, de hogy még utána MEGINT reménykedtél benne, miután egyszer koppantál, és még az új párodat is képes voltál kidobni miatta (ez persze nem érzéketlen, ugye?)... hát igen, erre nem lehet mást mondani, mint hogy te voltál a hülye, nem kicsit. Amúgy ha lenne benned egy kis tartás, akkor elmennél a kiruccanásra, és levegőnek néznéd. Persze, hogy hibáztatnak, ha széthúzod a társaságot, csak mert neked nem jött össze vele. A barátaidat azért csak nem felejted el miatta... de ha igen, akkor tényleg felesleges elmenned.
2015. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!