Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ujra eggyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ujra eggyutt legyunk?

Figyelt kérdés

Nem volt koztunk nqgyon semmi,amikor Egy eve "szakitottam",nem is volt ugy igazan jaras..es miutamn szakitottam akkor jottem ra,hogy en tneleg szeretem,de o bosszubol osszejott egy csajjal,feltekeny voltam meg minden,es a csaj nemreg megcsalta,en nagyon szeretnem visszakapni,mert nembirok ra csak egy sima fiukent tekinteni,es ahogy eszrevettem o se felem..

Elore is koszonom a NORMALIS valaszokat! :)



#szeretés #Visszahoditsam
2014. dec. 31. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez a válasz nem normális, akkor most meg se köszönöd? De ha meg se köszönöd, akkor nem válaszolok normálisan... de akkor meg nem köszönöd meg.. akkor meg nem válaszolok normálisan, mert minek?


Amúgy mit tennél? Jelezd felé a szándékod.

2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, csak várni.
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés... :DDD egyébként ennek semmi esélye! :)
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kozelitsfele, keresd a tarsasagat. Irj ra fbn. Hajra!
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: 1 éve nincs semmi,de ő ekkor összejött egy lánnyal szerinted "bosszúból",ahhoz képest egész sokáig elvitte :DD

Mit tegyél,hát találkozz vele,megkérdezed,hogyhogy viseli a megcsalást stb.stb.stb. kicsit lelkig hatolsz nála,adsz neki egy támaszt,ahol fellélegezhet és mehet minden :)

2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ns8 nem azért de nem ugy tűnik mintha sok jóban részed lett volna.
2014. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mialatt jart a masik csajjal a legjobbaratjanak rolam meselt meg ilyennemeg tokre zavarba jon amikor hozzam beszel..mas velem mint a tobbi lannyal
2014. dec. 31. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!