Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt így vállalnátok?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom. Mindennél jobban, ő a legfontosabb nekem. Egy baj van: életcélja, hogy külföldön akarjon munkát szerezni és ott élni, amiben partnere is lennék, én is beszélem azt a nyelvet, szerintem dolgozni is tudnék, csak annyi bajom van vele, hogy utálom. A másik pedig az, hogy itt kellene majd hagyni a családot, barátokat, barátnőket és úgy minden ismerőst.

2014. dec. 31. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
és ha te nem mész, ő akkor is megy? ha igen, elgondolkodnék. ha meg nem, és megért téged, akkor meg minden rendben...már ha tényleg annyira nem akarsz menni.
2014. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
Nem tudom ez mikori terv, általában ezek (és ahogy fogalmazol, hogy életcél) nem fél év múlva megvalósíthatóak, és egyre sok halasztásra kerülnek. Egy felvetett ötlet miatt ne parázz, ne gondolkodd túl, ne feszélyezzen. Élvezd ki ami most van, legyen egy egyszerű alap terved mindkét verzióra, és ahogy a hónapok, évek alatt alakul, aszerint döntesz. Egyébként egy jó kaland, fizetés szempontjából, később otthoni munkavállalás miatt önéletrajzban, nyelvtanulás szempontjából, fiatalon szuper dolog meglépni, bármikor visszajöhetsz onnan is ha már sok Neked..:) Ne parázz feleslegesen.
2014. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, éltem már külföldön tök egyedül, nem egy nagy dolog... Itthon se nagyon igénylem, hogy állandóan találkozzam a rokonokkal / ismerősökkel. Tervben van, hogy később visszamenjek, így nem igazán okozna problémát, ha a barátom is külföldön akarna dolgozni.
2014. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy miféle lenne a munka.

mert mosogató,szobalány,meki alkalmazott nem lennék.

de mondjuk osztályvezető főorvosnak kimennék.

2014. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el 'A lámpást adott kezembe az Úr' című könyvet, hátha ötletet merítessz belőle. Ugyanezt a szituációt tárgyalja 2-3 fejezetben. Neked kell döntened.

Címéből itelve nem vallásos könyv.

2014. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tervben van 5-6 év múlva elég nagy eséllyel bekövetkezhet. Még nem tudom mi lesz, hogy lesz, én orvosi pályára készülök, ő informatikusnak. Utolsónak köszönöm, lehet elolvasom, amúgy is jó elfoglaltság.
2014. dec. 31. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!