Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ciki, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy szinte mindegy, hogy ki csak legyen valaki mellettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon így érzem ezen felsorolt okok miatt


-Nincs egy barátom se

-Nagyon félek az első szeretkezéstől is, mert tudom anyáéktól ,ha valami kis rosszat elront pl.: Nem úgy bírom a munkát(több óra munka után) egyből idegesek rám.

-Félek ,hogy a barátnő ,ha valamit elbaszok megüt ,vagy megver, ezért Viperát viselek.

-nem járok bulizni, kocsmába.

-úgy érzem senki se hallgat meg.

-nem csókolóztam még, tudom béna vagyok ebben is


2014. dec. 31. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor tégy meg egy szívességet a társadalom érdekében: keress fel egy pszichiátert, aki kideríti, miért kell neked viperával járnod.
2014. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat aki szerelmeféltésből lövöldözött, az úgy érezte magát jól ha van nála vagy egy pisztoly vagy inkább két fegyver legalább. És őt se szólta meg senki, a Vipera önvédelemből van nálam.
2014. dec. 31. 11:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ennyi erővel az utcára se menj ki, mert bármikor elüthet egy autó. Én is hallottam egy-két ilyen esetről, de azért nem viperával a kezemben ismerkedem.


Amúgy meg, aminek meg kell velünk történni, az meg is fog. Nem ülhetsz életed végéig vitrinben, mert ennyi mindentől félsz.

Pár válaszoló előttem már említette a pszichológust, tényleg nem lenne hülyeség. Ő helyre tudná tenni a dolgokat a fejedben.

2014. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
te vagy az Butters? :D
2014. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!